15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal http://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Obrączkowy zawrót głowy z Salonami Jubilerskimi Julita

1 czerwca 2018

Ślub to wielkie wydarzenie w życiu każdego człowieka. Jest potwierdzeniem prawdziwego uczucia, znaczącą deklaracją, zobowiązaniem wobec drugiej osoby i wobec siebie. Jak każde nowe otwarcie, wymaga nie tylko przemyśleń i wewnętrznych decyzji, ale też wielu przygotowań.

Czas

Termin, miejsce, lista gości, suknia ślubna, garnitur i wreszcie – obrączki, symbol złączenia. Wszystkie te elementy wymagają zastanowienia się, poświęcenia czasu na wybór i decyzję. Warto więc przystąpić do przygotowań z pewnym wyprzedzeniem, by w uroczystym dniu wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Kreacja

Zakup sukni ślubnej i garnituru wiąże się często z długimi poszukiwaniami tego najlepszego kroju. Wizyty w sklepach czy u krawcowej są czasochłonne, ale przyjemne, szczególnie jeśli uda się nam wybrać idealne kreacje.

Obrączki

Wyzwaniem jest też wybór obrączek, gdyż oferta jest bardzo szeroka. Ogromny ich wybór znaleźć można w Salonach Jubilerskich JULITA i na stronie internetowej. Te najprostsze, wykonane z żółtego złota, które przez lata dominowały, ustąpiły miejsca znacznie ciekawszym i bardziej wymyślnym wzorom.

Są obrączki wielokolorowe; zdobione kamieniami szlachetnymi (np. brylantami) lub cyrkoniami firmy „Swarovski”; gładkie i o ciekawej fakturze.

Obrączki w jednej parze mogą różnić się od siebie – ta dla mężczyzny prosta, bez zdobień, a dla kobiety – subtelnie zdobiona.

Są i takie, na których, gdy leżą obok siebie, tworzy się jeden wzór.

Współcześnie każdy może też samodzielnie zaprojektować swoją obrączkę, używając do tego specjalnych wzorników. Możliwości jest nieskończenie wiele i warto to wykorzystać, gdyż obrączka to nie tylko symbol, ale też biżuteria, która ma zdobić.

Szeroki wybór obrączek dostępny jest też w Internecie, np. na stronie Salonów Jubilerskich Julita, gdzie można określić wszystkie parametry, takie jak rozmiar, surowiec, z którego będą wykonane, kolor, kamień czy nawet grawer.

Wszystkie obrączki są objęte wieczystą gwarancją. Modele wielokolorowe są wykonywane metodą dwu- lub trójelementową, co gwarantuje zachowanie kolorystyki. Bezszwowa metoda produkcji zapewnia jednolitą strukturę całej obrączki bez słabego ogniwa. Obrączki wykonane są w próbach 333, 585, 750, a dla osób uczulonych z mieszanek złota z palladem.