15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal http://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

W stylu RETRO!

18 października 2019

Wnętrze w stylu retro to połączenie przeszłości z teraźniejszością, klasyki i awangardy, minimalizmu kolorystycznego z eksplozją barw. Przy takiej aranżacji warto zastosować inspiracje z lat 50 i 60, które będą doskonałym śladem czasu w pomieszczeniu. Marka Faro prezentuje nową pościel Retro Mickey z kolekcji Disney, która stanowi ukłon w stronę celebracji jednej z najbardziej popularnych, animowanych postaci ubiegłego wieku. Odwołania do kultowych symboli popkultury to również element, który charakteryzuje określony styl we wnętrzu. Tym razem postawiliśmy na retro! Jak Wam się podoba?

 Pościel licencyjna Disney Retro Mickey to absolutny MUST HAVE dla wszystkich, którzy kochają Myszkę Mickey i są zakochani! Zabawne postacie myszek przesyłających sobie serce nastrajają pozytywnie do okazywania najszczerszych uczuć!  Pościel wykonana została z najwyższej jakości antyalergicznej i niepodrażniającej skóry, 100% bawełny. Odznacza się trwałymi oraz mocno nasyconymi barwami, które utrzymują się nawet po wielu praniach. Jej plusem jest zapięcie na zamek błyskawiczny. Posiada Certyfikat OekoTex Standard 100.

Wymiary: 160×200 + 2x 70×80 cm

 

Pościel kupisz w sklepach stacjonarnych i internetowych oferujących tekstylia! Szukaj nas na www.faro.com.pl

 Faro jest liderem w branży tekstyliów domowych. Już od ponad 25 lat staramy się zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jako renomowany producent oferujemy ponad 2000 profesjonalnych produktów tekstylnych. W swojej ofercie, posiadamy najwyższej jakości: pościel, koce, ręczniki, kołdry oraz poduszki. W kategorii „pościel dziecięca” posiadamy licencje takie jak: Disney, Marvel, Mattel, PJ Masks, Sunny Bunnies, Masza i Niedźwiedź, Bob Budowniczy, Strażak Sam, Tomek i Przyjaciele. Wciąż rozszerzamy nasze portfolio o nowe licencje. Już wkrótce będziecie mogli zobaczyć wśród naszego asortymentu cieszące się ogromną popularnością za granicą 44 CATS. Możesz nas znaleźć w najlepszych sklepach internetowych i stacjonarnych oferujących tekstylia domowe.