15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

AIOLI Kids Summer – Ojcowie Czytają Dzieciom

Avatar
22 czerwca 2016

Tego lata AIOLI (AIOLI inspired by MINI i AIOLI Cantine Bar Cafe Deli) stawia na dzieci, otwierając letni wakacyjny cykl AIOLI Kids Summer udostępniając rodzinom z dziećmi przestrzeń restauracji. Kolorowo, jedzeniowo, bezpiecznie, śmiesznie, pysznie, edukacyjnie i miło — to właśnie jest AIOLI Kids Summer. Strefa dla dzieci w ogrodzie każdej z restauracji została wyposażona, nie tylko w elementy do zabaw „tzw. podwórkowych” jak klocki, gumy do skakania, czy skakanki, ale przede wszystkim w elementy do zabaw grupowych jak szachy czy chińczyk, które rozwijają umysł od najmłodszych lat.

2

Ambasadorem całego projektu został bloger Modny Tata, a patronat medialny nad cyklem objęły takie tytuły jak m.in. KIKIMORA, LemingradMom.pl, Miasto Dzieci, Babyonline, Nasze Miasto, Polki.pl.
Dodatkowo inicjatywę wspiera Narodowe Centrum Kultury z portalem Kultura Dostępna.

Inauguracją cyklu AIOLI Kids Summer był event z okazji Dnia Dziecka 4-5 czerwca, podczas którego Partnerem wydarzenia w AIOLI inspired by MINI zostało Kino Dzieci, nowoczesna przestrzeń dla dzieci z Muzeum Polin — U Króla Maciusia oraz Partner kulturalny POKA POKA.

Dzieci odbyły warsztaty z tworzenia korony Króla Maciusia, miała miejsce sesja fotograficzna na tronie. Dodatkowym elementem były zajęcia z pisania po hebrajsku / w jidysz i tworzenie przypinek i magnesów z imionami. Co więcej, odbyła się projekcja filmów edukacyjnych dla dzieci z Kino Dzieci.

Natomiast w AIOLI Cantine Bar Cafe Deli Partnerem wydarzenia zostało Towarzystwo Miłośników Gier Umysłowych, gdzie odbywał się konkurs i nauka gry w szachy dla dzieci i rodziców z Mistrzem FIDE Jurkiem Owczarkiem.

Przed nami Dzień Ojca 26 czerwca (niedziela), podczas którego powrócimy do czasów młodości, kiedy to tatusiowie czytali książki dzieciom. Do udziału w danym projekcie zapraszamy znanych Ojców.

Projekt AIOLI Kids Summer trwa do końca września 2016 roku — wydarzenia towarzyszące prowadzone będą w AIOLI Cantine Bar Cafe Deli ul. Świętokrzyska 18 i AIOLI inspired by MINI przy placu Konstytucji 5.

Więcej informacji:
AIOLI Cantine Bar Cafe Deli ul. Świętokrzyska 18, Warszawa
Facebook: facebook.com/AioliCantine
Instagram: aioli_cantine
AIOLI inspired by MINI plac Konstytucji 5, Warszawa
Facebook: facebook.com/AIOLIxMINI
Instagram: aiolixmini

Dzień Ojca – Ojcowie Czytają Dzieciom
AIOLI inspired by MINI 26.06.2016 start: 10:00

Już 26 czerwca Dzień Ojca! Z tej okazji restauracja AIOLI zaprasza znanych Ojców do cyklu ,,Ojcowie, czytają dzieciom” pod patronatem Modnego Taty.

Czytanie literatury przez rodziców, to jeden z najpiękniejszych elementów dzieciństwa każdego z nas. Powróćmy do niego, choć na chwilę!

Dodatkowo:
Pełen gier i zabaw plac, kolorowe lemoniady i słodkie lody oraz gofry dla dzieci, a także niespodzianki dla rodziców, to tylko część z dodatkowych aspektów i niespodzianek jakie dla Was szykujemy.

Partnerem wydarzenia już w obecnej chwili został Modny Tata oraz Kikimora – kolejni już wkrótce!

Na danym wydarzeniu nie zabraknie także znanych Ojców! Pojawi się z nami m.in. Michał Będźmirowski, Agustin Egurrola i Patryk Mikiciuk.

Gdzie: Ogród AïOLI inspired by MINI / Plac Konstytucji 5 Warszawa
Kiedy: Niedziela 26.06
Start: Godz. 10:00
Wstęp: WOLNY

#widzimysiewaioli #aiolikids!

Więcej informacji na stronie wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/1771705643043917/