15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Jak Beata Sadowska zachęca do pomagania

Avatar
1 sierpnia 2016

Popularna dziennikarka Beata Sadowska ze sportowego trybu życia nie zrezygnowała nawet po urodzeniu dziecka. Zaledwie 5 miesięcy po narodzinach synka, aktywna mama bierze udział w triatlonie i już wkrótce zamierza przepłynąć 1900 metrów, przebiec 21 kilometrów a 90 pokonać na rowerze! Beacie nie brakuje sportowej motywacji, a co więcej chętnie dzieli się nią z innymi.

Podczas weekendu w Darłowie namawiała wczasowiczów do porzucenia leżaków i aktywnego pomagania, które z akcją T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami jest bardzo proste:

Naprawdę niesamowicie się cieszę, bo robię to, co lubię – biegam, jeżdżę na rowerze, spaceruję z dziećmi, z psem albo sama, a jednocześnie pomagam – zbieram kilometry, które potem będą zamienione na pieniądze dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo, na protezy, na rehabilitacje. Jest to połączenie dwóch fantastycznych rzeczy!

Dziennikarka przyznaje, że sport ma we krwi. Treningi dają jej wiele radości i stały się już nieodłącznym elementem każdego dnia. Jej zdaniem aktywność fizyczna jest dla każdego – nieważne czy będzie to długi i forsowny trening, czy spokojny spacer. Ważne, aby zebrać w sobie siły i zmobilizować się do wyjścia z domu. W weekend Beata przekonywała o tym na plaży w Darłowie i zachęcała plażowiczów do aktywności, najlepiej w ramach akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami, dzięki której robiąc coś dla siebie, możemy pomóc innym. Beata już po raz czwarty wspiera akcję jako ambasadorka:

– Wspaniałe jest to, że tak naprawdę niewiele potrzeba – w każdym momencie można do akcji dołączyć i może to zrobić każdy. Wystarczy smartfon i bezpłatna aplikacja Endomondo, w której wybieramy rywalizację T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami – i już bierzemy udział w akcji. Za każdym razem, gdy idziemy na spacer czy pobiegać, pamiętajmy o włączeniu aplikacji. I nieważne czy robimy kółko wokół własnego bloku czy idziemy na spacer z maluchem w wózku – aby zbierać kilometry dla dzieciaków nie trzeba od razu pokonywać maratonu czy przejeżdżać 150 kilometrów na rowerze – przekonuje Sadowska.

W tegorocznej edycji akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami Beata Sadowska stawia sobie wysoką poprzeczkę. Dziennikarka zadeklarowała się, że w tym roku pobije swój własny rekord – Będę zbierała jeszcze więcej kilometrów! – obiecała w rozmowie z Olivierem Janiakiem.

Olivier Janiak_SadowskaBeataSadowska_katamaran (2)