15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Bezpłatne badania dla kobiet w ciąży w Wola Parku

Avatar
23 kwietnia 2019

Ciąża to wyjątkowy moment w życiu każdej kobiety. W tym czasie szczególnie ważne jest zadbanie o zdrowie i samopoczucie przyszłej mamy. Dlatego 27 i 28 kwietnia, podczas kolejnego spotkania w ramach cyklu „MY, Kobiety”, Wola Park zaprasza na bezpłatne badania USG i USG 4D oraz konsultacje medyczne ze specjalistami.

„MY, Kobiety” to cykl spotkań zainicjowany przez Wola Park. Jego celem jest motywowanie kobiet do regularnej kontroli swojego stanu zdrowia poprzez umożliwienie wykonania bez-płatnych badań oraz konsultacji z lekarzami. Kwietniowe spotkanie dedykowane będzie przyszłym mamom.

W dniach 27 i 28 kwietnia, kobiety w ciąży będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań USG, które umożliwiają ocenę rozwoju płodu oraz pomagają w wykryciu ewentualnych nieprawidłowości. Z kolei USG 4D pozwala na „podglądanie” dziecka w brzuchu mamy i gwarantuje przyszłym rodzicom niezapomniane emocje i wzruszenia jeszcze w okresie prenatalnym.

Badania realizowane są w ramach współpracy z Fundacją Szczęśliwe Macierzyństwo, której działalność ma na celu edukowanie przyszłych mam na temat ciąży i macierzyństwa. Spotkanie ma na celu przekazywanie informacji na temat wpływu stylu życia na stan zdrowia, a także zachęcać do wykonywania regularnych badań kontrolnych. Podczas konsultacji medycznych przyszłe mamy będą mogły poszerzyć swoja wiedzę na temat zdrowia, pielęgnacji i rozwoju dziecka. Uczestnicy spotkania dowiedzą się m.in. jak przygotować się do porodu, jak karmić piersią oraz jaka jest optymalna dieta dla kobiety w ciąży i karmiącej mamy. Dodatkowo specjaliści zdradzą sprawdzone sposoby na powrót do formy po porodzie, oraz opowiedzą, jak udzielić maleństwu pierwszej pomocy w przypadku zagrożenia życia.

Na potrzeby badań dla przyszłych mam w Wola Parku powstaną dwa gabinety wyposażone w aparaty USG i niezbędny sprzęt medyczny. Badania i konsultacje ze specjalistami odbędą się w dniach 27 i 28 kwietnia w godzinach od 11:00 do 16:00, na poziomie 0 w pobliżu cukierni Sowa i sklepu odzieżowego KappAhl.

Harmonogram badań w ramach cyklu „MY, Kobiety”

27-28.04

„Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mama” – USG i USG 4D dla przyszłych mam

25.05

Cytologia

Szczegóły dotyczące kolejnych badań będą na bieżąco aktualizowane na stronie https://www.wolapark.pl/pl-pl/events/201903_dziennkobiet