15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Centrum Kultury AGORA

Avatar
20 kwietnia 2010

AGORA to synteza miejsca i przestrzeni. Opiekunka czterech sfer: tańca, muzyki, plastyki i książki. Szkoła rozumu, tolerancji i przyjaźni.” (prof. Bogusław Bednarek)

Centrum Kultury AGORA jest miejscem otwartym na dialog: zarówno z przestrzenią, jak i z człowiekiem. Otwartość, wielowymiarowość i nowoczesność to wyznaczniki centrum jako instytucji samorządowej. Jest ono ośrodkiem kulturalnym dzielnicy Różanka, a jednocześnie najnowocześniejszym tego typu centrum na Dolnym śląsku. Celem CK AGORA jest szeroko rozumiana promocja kultury, a także wielokierunkowa, otwarta działalność edukacyjna i artystyczna.

CK Agora, wybiegając naprzeciw oczekiwaniom rodziców i ich podopiecznych, oferuje szeroką gamę zajęć pobudzających kreatywność i wyobraźnię młodych ludzi. W ofercie centrum znajdują się przede wszystkim roczne warsztaty z dziedziny plastyki, tańca, śpiewu, gry na instrumentach, teatru i filmu. Od 2009 roku centrum zaprasza również do uczestnictwa w wybranych warsztatach autorskich: rysunku i rzeźby, ceramiki, szkła fusingowego, grafiki. Prowadzenie zajęć na wysokim poziomie umożliwiają, obok wykwalifikowanych pracowników, w pełni wyposażone pracownie.