15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Czas na kąpiel z płynami z limitowanej edycji NIVEA BABY & Disney Junior!

Avatar
1 grudnia 2020

Kąpiel to idealny sposób na rozpoczęcie wieczornego rytuału. Codzienne kilka minut przeznaczone tylko na pluskanie w wodzie może być świetną okazją do zabawy dla każdego malucha. W tej roli doskonale sprawdzi się limitowana edycja NIVEA Baby z bohaterami serialu Disney Junior „Myszka Miki: Zamieszani w przygody” – płyn do kąpieli oraz szampon i płyn do kąpieli 2w1, czyli pachnące i urocze umilacze każdej kąpieli.

Dzieci uwielbiają wodę i zabawę, ponieważ to czas bliskości i beztroskiej zabawy. NIVEA Baby wie o tym doskonale, ponieważ od lat pomaga rodzicom dbać o higienę ich maluchów, tak by chwile spędzone w wodzie były dla dzieci wyjątkowe i niezapomniane!
Bohaterowie serialu Disney Junior „Myszka Miki: Zamieszani w przygody” to jedne z najbardziej lubianych postaci najmłodszych. Miki, Minnie, Donald, Daisy, Pluto i Goofy wywołują uśmiech wśród dzieci i dorosłych, dlatego NIVEA Baby wprowadza limitowaną linię kosmetyków NIVEA Baby & Disney Junior, w której skład wchodzą: płyn do kąpieli oraz szampon i płyn do kąpieli 2w1. Dzięki opakowaniom z ulubionymi bohaterami, NIVEA Baby zachęca najmłodszych do kąpieli oraz zapewnia im czas pełen zabawy, relaksu i radości.

NIVEA BABY TODDIES PŁYN DO KĄPIELI
Łagodnie myje skórę dziecka. Dzięki kremowej formule pomaga chronić przed wysuszeniem skóry, sprawiając, że skóra po kąpieli jest miękka i gładka. Zmiękcza wodę, by codzienna kąpiel była dla dziecka jeszcze przyjemniejsza. Z wyciągiem z rumianku. Nie zawiera mydła. Nie szczypie w oczy.

• Formuła stworzona tak, by zapewnić bezpieczeństwo dla delikatnej skóry dzieci,
• tak delikatna, że może być stosowana do codziennego mycia,
• pH przyjazne dla skóry,
• produkt powstał przy współpracy pediatrów i dermatologów.

21,99 zł / 500 ml
Rekomendowana cena detaliczna

NIVEA BABY TODDIES SZAMPON I PŁYN DO KĄPIELI 2W1
Łączy funkcje dwóch produktów. Dzięki wyjątkowo łagodnej formule stworzonej specjalnie dla skóry skłonnej do podrażnień, delikatnie myje włosy i wrażliwą skórę dziecka. Sprawia, że włosy i skóra są gładkie i miękkie, a codzienna kąpiel staje się dla dziecka szczególną przyjemnością. Nie zawiera mydła. Nie szczypie w oczy. Łatwo się spłukuje.
• Formuła stworzona tak, by zapewnić bezpieczeństwo dla wrażliwej, skłonnej do podrażnień skóry dzieci,
• tak delikatna, że może być stosowana do codziennego mycia,
• produkt powstał przy współpracy pediatrów i dermatologów,
• produkt przebadany okulistycznie.

21,99 zł / 500 ml
Rekomendowana cena detaliczna