theme-sticky-logo-alt
Jesteśmy blisko dzieci

DERMA – duńskie kosmetyki już w Polsce!

Przez piotrek
16 grudnia 2016

DERMA TO CAŁKOWICIE BEZPIECZNE, WOLNE OD ALERGENÓW KOSMETYKI ZAWIERAJĄCE SKŁADNIKI ORGANICZNE. POTWIERDZA TO UNIKALNE NA SKALĘ ŚWIATOWĄ POŁĄCZENIE AŻ CZTERECH NAJWAŻNIEJSZYCH MIĘDZYNARODOWYCH CERTYFIKATÓW, UZNANYCH ZA GWARANCJĘ JAKOŚCI

I BEZPIECZEŃSTWA.

CZY MASZ PEWNOŚĆ, ŻE KOSMETYKI, KTÓRYCH UŻYWASZ DO PIELĘGNACJI SWOJEGO DZIECKA SĄ BEZPIECZNE? 

Często nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele kosmetyków zawiera niebezpieczne dla zdrowia substancje, alergeny oraz składniki mające negatywny wpływ na rozwój i zdrowie dziecka. Dlatego zawsze przed kupnem nowego produktu pielęgnacyjnego warto sprawdzić na opakowaniu, czy nie zawiera substancji takich, jak: propyloparaben, butyloparaben, metyloparaben, limonen, linalool, pochodnych Formaldehydu jak Formalin, 2-bromo-2nitropropane-1,3-diol, Metyloizotiazolinon, DMDM Hydantoin lub innych niebezpiecznych konserwantów czy alergenów.

My dorośli możemy dokonać wyboru – dziecko nie.

Skóra to organ, który oprócz funkcji ochronnych, jest największą powierzchnią wchłaniającą, a więc to, co na nią nałożymy nie pozostaje obojętne dla zdrowia. 

Wyjątkowość kosmetyków Derma Eco Baby polega na tym, że w odróżnieniu od tradycyjnych produktów do pielęgnacji nie zawierają one substancji zapachowych, parabenów, barwników oraz jakichkolwiek szkodliwych substancji i niepotrzebnych wypełniaczy. Linia Derma Eco Baby jest tak naturalna, że przyznano jej aż CZTERY certyfikaty dotyczące organiczności, hipoalergiczności i bezpieczeństwa dla środowiska:

  • ASTHMA – ALLERGY Denmark
  • ALLERGY CERTIFIED – dla certyfikowanych produktów hipoalergicznych, wolnych od alergenów i jakichkolwiek szkodliwych substancji
  • ECOCERT ORGANIC – dla produktów organicznych
  • NORDIC ECOLABEL – dla produktów mających minimalny wpływ na środowisko

Linia Derma Eco Baby dostępna jest już w Polsce w sieciach Organic Farma Zdrowia oraz Smyk

i renomowanych sklepach internetowych.

*Produkt Chusteczki Nawilżane Derma Eco Baby posiada certyfikację Asthma-Allergy Denmark, Allergy Certified i NORDIC ECOLABEL

pastedGraphic.png

Derma Eco Baby to pielęgnacja skóry z wyższym celem. To bezpieczna, certyfikowana, organiczna
i hipoalergiczna, czysta i naturalna linia stworzona z myślą o delikatnej skórze dziecka. Polecana przez lekarzy jako bezpieczna dla cierpiących z powodu alergii, atopowego zapalenia skóry (AZS) lub tych, którzy chcą uniknąć alergii kontaktowej, będącej jedną z najczęstszych chorób przewlekłych.

Linia Derma Eco Baby przeznaczona jest również dla kobiet w ciąży i matek karmiących – dla bezpieczeństwa i zdrowia maleństwa, ale także dla zdrowia przyszłej mamy.

pastedGraphic_1.png

Derma Eco Baby stworzona została przez Dermapharm, lidera na rynku certyfikowanych kosmetyków organicznych i hipoalergicznych. Od ponad 40 lat Dermapharm tworzy najwyższej jakości produkty pielęgnacyjne, spełniające restrykcyjne skandynawskie standardy w aspekcie jakości, ochrony zdrowia
i środowiska.

Linia Derma Eco Baby oparta jest o naturalne i organiczne składniki pielęgnacyjne, takie jak aloes, masło shea, olej kokosowy, olej z pestek moreli, wit. E. Wszystkie składniki produktów Derma spełniają swoją określoną funkcję, nie znajdziemy w nich zbędnych wypełniaczy.

pastedGraphic_2.png

Derma Eco Baby to wybór świadomych rodziców, którzy znają zagrożenia, jakie niosą ze sobą niebezpieczne składniki powodujące alergie lub zaburzenia układu hormonalnego, poszukujących bezpiecznych rozwiązań z myślą o zdrowiu i przyszłości swojego dziecka.

Derma Eco Baby – bezpieczna i polecana od chwili narodzin.

Skóra noworodka jest o wiele cieńsza i bardziej chłonna niż skóra dorosłego człowieka, ponieważ nie ma jeszcze w pełni wytworzonej warstwy ochronnej. Dlatego do jej pielęgnacji polecane  są tylko wyjątkowo łagodne preparaty, zawierające specjalnie dobrane, bezpieczne składniki. Certyfikowane produkty pielęgnacyjne wolne od zapachu, barwników i innych substancji drażniących gwarantują odpowiednią ochronę i pielęgnację wrażliwej skóry dziecka, także z problemem atopowego zapalenia skóry (AZS). Kosmetyki organiczne często zawierają silnie uczulające substancje zapachowe, ale Derma Eco Baby to bezpieczne i pewne połączenie składników organicznych wolnych od alergenów.

Czy twoje dziecko cierpi na alergię lub atopowe zapalenie skóry?

Jeśli tak, to czy stosujesz odpowiednio delikatne i bezpieczne kosmetyki? Atopowe zapalenie skóry często dotyczy najmłodszych dzieci, nawet od momentu narodzin. W przypadku tej dolegliwości, niezwykle ważnym elementem leczenia jest pielęgnacja zmienionej chorobowo skóry. Potrzebuje ona nawilżenia
i natłuszczenia nawet wielokrotnie w ciągu dnia. Kosmetyki Derma Eco Baby są polecane dla delikatnej skóry z AZS – dzięki naturalnym składnikom skutecznie łagodzą podrażnienia, zmniejszając świąd
i przywracają skórze komfort pozwalając jej jednocześnie oddychać i regenerować się. Preparaty te spełniają niezwykle restrykcyjne, skandynawskie standardy jakości.

CERTYFIKATY :

 

pastedGraphic_3.png

 

pastedGraphic_4.png

 

 

pastedGraphic_5.png

 

pastedGraphic_6.png

Linia kosmetyków pielęgnacyjnych dla dzieci Derma Eco Baby: 

  • Derma Eco Baby Szampon i mydło w płynie
  • Derma Eco Baby Oliwka do nawilżania skóry / do kąpieli
  • Derma Eco Baby Krem pielęgnacyjny do ciała
  • Derma Eco Baby Maść łagodząca podrażnienia
  • Derma Eco Baby Balsam do ochrony przeciwsłonecznej SPF30
  • Derma Baby Nawilżane chusteczki oczyszczające

 

15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000 1