15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

DOTS by LEGO – uwolnij swoją kreatywność i wyraź siebie!

Magdalena Zaporowska
9 marca 2020

DOTS by LEGO® to zupełnie nowy rodzaj zabawek kreatywnych, które pozwalają dzieciom eksperymentować i wyrażać siebie. Najmłodsi mogą teraz wykorzystywać swoją wyobraźnię, by samodzielnie tworzyć unikalne bransoletki i domowe dekoracje. DOTS, nowy produkt w portfolio marki LEGO, wspiera dziecięce pokłady kreatywności.

Dzieci uwielbiają wyrażać siebie i w niepowtarzalny sposób dekorować otaczające je przedmioty. Wystarczy spojrzeć na ich zabawki, piórniki lub telefony, które są pomalowane lub ozdobione naklejkami, brokatem czy kolorową taśmą. Marka LEGO od początku marca oferuje produkt, który pomoże rozwijać budzącą się kreatywność i pasję do dekorowania.

DOTS by LEGO® to zestawy kolorowych kafelków i elementów, dzięki którym dzieci mogą puścić wodze fantazji i stworzyć własne, małe dzieła sztuki. Wszystkie części można demontować, składać na nowo i łączyć w nieskończenie wiele wzorów w myśl hasła „Dot your world!”.

Wyjątkowe bransoletki

Bransoletki ze wzorami zwierzęcymi? A może z jednorożcem lub cudami kosmosu? Dzięki wymiennym elementom bransoletki DOTS pozwolą każdemu dziecku puścić wodze wyobraźni. Unikalne wzory stworzone przez najmłodszych na akcesoriach wyrażają ich pasje oraz indywidualny styl. Bransoletki są także idealnym prezentem dla najlepszej przyjaciółki czy dla córki lub mamy.

Home decor także dla najmłodszych

Produkty home decor pozwalają na indywidualną, kreatywną dekorację akcesoriów do swojego pokoju. Własny stojak na biżuterię zapewni nie tylko bezpieczne przechowywanie bransoletek i korali, ale będzie także stanowić wyjątkową dekorację biurka czy toaletki. Zarówno dziewczynki, jak i chłopcy pokochają stojaki na zdjęcia z motywem kota, psa czy szopa. Dla wszystkich uczniów i przedszkolaków ciekawym gadżetem będzie pojemnik na długopisy w kształcie ananasa – dzięki niemu odrabianie lekcji nie będzie kojarzyć się wyłącznie z obowiązkiem.

W ramach serii DOTS by LEGO dostępne są także dodatki specjalne – płytki w różnych kolorach, przezroczyste z brokatem lub z nadrukami.

#DotYourWorld

www.LEGO.com/Dots

Nowa seria DOTS by LEGO jest dostępna od 1 marca 2020 i obejmuje: 

  • Bransoletki

o   Bransoletka z tęczą 24,99 PLN

o   Bransoletka ze stylowymi zwierzakami 24,99 PLN

o   Bransoletka z błyszczącym jednorożcem 24,99 PLN

o   Bransoletka z cudami kosmosu 24,99 PLN

o   Bransoletka z papużkami nierozłączkami 24,99 PLN

  • Home decor

o   Stojaki na zdjęcia z motywem zwierzęcym 69,99 PLN

o   Tęczowy stojak na biżuterię 69,99 PLN

o   Pojemnik na długopisy w kształcie ananasa 19,99 PLN

Dodatki DOTS – seria pierwsza 17,99 PLN