15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Dzień Dziecka w Kinie Praha

Avatar
23 maja 2016

Ręka do góry: kto w dzieciństwie strzelał z procy? A teraz niech zgłoszą się ci, którzy strzelali, ale na ekranie telefonu. 3 miliardy ludzi na całym świecie nie może się mylić: Angry Birds to połączenie wciągającej rozrywki i zabawnego stylu! Już w czerwcu z okazji „Dnia Dziecka” Kino Praha pokaże jeden z najgoręcej oczekiwanych filmów tego roku – animowaną ekranizację najpopularniejszej gry w historii. Dzięki tej projekcji wreszcie dowiemy się, dlaczego Angry Birds są takie… angry!

W dniach 4 – 5 czerwca przenieś się z Kinem Praha i Formy Kolory® do wybuchowego świata Angry Birds! Podczas   wyjątkowego wydarzenia, jakim jest „Dzień Dziecka”, najmłodsi wraz z opiekunami wezmą udział w emocjonujących konkursach z nagrodami, pokazach najnowszych bajek i warsztatach artystycznych! Wspólnie z małymi miłośnikami kina Formy Kolory® stworzą filcowe pluszaki w kształcie bohaterów filmu Angry Birds oraz odlotowe notesy do spisywania tajnych planów.

Przez dwa pełne wrażeń dni, od godz. 10:00 odbędą się specjalne projekcje zgodnie z repertuarem kina. W godz. 11:30 – 14:30 na dzieci będzie czekać spora dawka konkursów z nagrodami – ufundowanych przez wydawnictwa Prószyński i S-ka, Tatarak i polskiego producenta gier GRANNA – oraz warsztatów prowadzonych przez sklep Formy Kolory®.

Do organizowanych zabaw będzie można dołączyć przed lub po wybranym seansie.

Animacje dla dzieci odbywają się w godz.11.30 – 14.30

Zapraszamy najmłodszych na „Dzień Dziecka” w Kinie Praha, a także na nasze stałe cykle: „Praha dzieciom – rodzinne poranki artystyczno – filmowe”, „Mini Praha” oraz „Razem do kina”!

REZERWACJA BILETÓW:
Kasa Kina Praha
ul. Jagiellońska 26
03-719 Warszawa
tel. 22 343 03 10