15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

EKOCUDA – targi kosmetyków naturalnych już w listopadzie w Warszawie

Avatar
7 października 2016

 

Weekendowe targi kosmetyków naturalnych Ekocuda to święto dla miłośników produktów inspirowanych naturą. Podczas dwóch dni, 19-20 listopada, w samym sercu Warszawy – prestiżowym Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy przy ulicy Brackiej 25 – swoje produkty zaprezentują producenci polskich i zagranicznych marek kosmetyków. Tworzone z pasją i myślą o zdrowym stylu życia, z roku na rok, zyskują nowych miłośników. Wstęp jest wolny.

Ekocuda to pierwsze tak duże przedsięwzięcie kosmetyczne zorganizowane z myślą o świadomych konsumentach i tych, którzy chcą należeć do tej grupy. Szeroka oferta kosmetyków dostępna w dystrybucji bezpośredniej oraz online sprawia, że wybór staje się coraz trudniejszy, a ryzyko rozczarowania coraz większe. Stąd wiedza i znajomość produktów wykonanych na bazie naturalnych składników – bywa pomocna.

Do udziału w targach zaprosiliśmy producentów kosmetyków naturalnych, organicznych, a także wegańskich, by odwiedzający mieli możliwość zapoznania się z ich ofertą. Jako miłośniczka produktów eko wiem, że wiele marek jest trudno dostępnych, część z nich prowadzi sprzedaż głównie internetową, a w związku z tym ich przetestowanie, nie jest proste. Biorąc udział w naszych targach uczestnicy będą mogli przekonać się na własnej skórze, jakie cuda czynią naturalne preparaty. mówi Zuzanna Mierzejewska, organizatorka targów i właścicielka marki Ekocuda.

W sobotę i niedzielę odwiedzający targi będą mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych m.in. przez makijażystki, kosmetyczki czy farmaceutów z długoletnim doświadczeniem.

Czytanie etykiet czy wiedza, jak domowymi sposobami zrobić kosmetyki to umiejętności, które pomogą każdemu, kto chce świadomie prowadzić zdrowy styl życia. Właśnie dlatego przygotowaliśmy  warsztaty, o różnej tematyce, łączącej zagadnienia urody i zdrowia. – mówi Zuzanna Mierzejewska.

Swoją wiedzą z zakresu czytania etykiet podzielą się twórczynie PiggyPEG, Katarzyna Konopa z Pink mink studio – Vegan make-up & face painting poprowadzi warsztaty makijażu z wykorzystaniem mineralnych kosmetyków marki Annabelle Minerals, a Magdalena Kinga Marciniak podpowie, jak przygotować kosmetyki w domu. Marta Grzegrzułka kosmetykami naturalnym Zuii Organic poprowadzi warsztat „Dzienny makijaż organiczny – przyjazny skórze!”, tajniki makijażu zdradzi także Katarzyna Pokonieczna.

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, obowiązują zapisy.

Wystawcy: Ministerstwo Dobrego Mydła, Felicea Natural, Annabelle Minerals, John Masters Organic, Iwoniczanka, Harmonique, Fresh & Natural, Jan Barba, Lush Botanicals, Ad kosmetyki, Lavera, Vela Ramos, Lily Lolo, Hagi, Orientana, Purite, Yope, Iva Natura, Glov, Dottore, Zuii Organic, Naturativ, Wytwórnia Mydła, Oils Wellness, Delikatesy Mydlane.pl i inni.

Zarezerwujcie ten listopadowy weekend na EKOCUDA i zaprzyjaźnijcie się z naturą! Wstęp na targi jest bezpłatny.

Więcej informacji: www.ekocuda.comwww.facebook.com/ekocudacomwww.instagram.com/ekocuda