15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Elefun

Avatar
16 kwietnia 2010

 Doskonałe miejsce na niezapomniane urodziny lub miło spedzony dzień.Fajny tor przeskód dla miluśińskich,labirynt,basen z kulkami,trampolina i ścianka wspinaczkowa.Każdy mały odkrywca znajdzie cos dla siebie.opiekunowie mogą sie zrelaksować w kawiarence,napic kawy lub porozmawiać ze znajomymi.można korzystać z bezprzewodowego internetu.
Elefun to też  Akademia Malucha Baby Fun gdzie odbywaja się tematyczne zajęcia edukacyjno-adaptacyjne.Pierwsze zajęcia w ramach Akademii Malucha odbywają sie bezpłatnie.
ELEFUN to także Sala Zabaw, kraina radości dla dzieci do 11 roku życia. Oferujemy całoroczną zabawę na nowym placu zabaw z mnóstwem atrakcji, miedzy innymi: torem przeszkód, labiryntem, basenami z kulkami, trampoliną, zjeżdżalniami, ścianką wspinaczkową, krzywymi zwierciadłami. Oprócz indywidualnej zabawy oferujemy organizację bajecznych i niezapomnianych przyjęć urodzinowych. Do dyspozycji są dwie kolorowe salki: leśną i zamkową. Sala Zabaw zaprasza wszystkie dzieci w wieku szkolnym na spotkania towarzyskie, podczas których będziemy grać w przeróżne gry planszowe, zręcznościowe, logiczne, itp… Dzieci uwielbiają grać w takie gry lecz w domu nie zawsze udaje im się znaleźć towarzysza zabawy. U nas tak nie będzie. Proponujemy duży wybór gier, od nowości pojawiających się na rynku, do tradycyjnych gier typu Chińczyk, Warcaby czy Monopol. Zapraszamy w każdy wtorek w godzinach 13.00-15.30. Po grze zabawa na placu za pół ceny.