15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Escape room idealny dla każdego – opinie o pokojach zagadek

Avatar
23 kwietnia 2019

W przeciągu kilku lat escape roomy stały się jedną z bardziej popularnych rozrywek. Zabawa cieszy się zainteresowaniem dzieci, młodzieży i dorosłych. Wspólne spędzanie czasu z dzieciakami jest niezwykle istotne. Tak samo, jak zaciekawienie i pobudzenie najmłodszych do kreatywnego myślenia. Formą rozrywki, która z pewnością zaabsorbuje maluchy i jednocześnie nie zanudzi rodziców są pokoje zagadek.

Atrakcja otwiera przed uczestnikami alternatywne rzeczywistości. W Room Escape Warszawa® do wyboru jest m.in. tajemnicza Piwnica, Olimp lub Wehikuł Czasu. Każde pomieszczenie wprowadza graczy w świat łamigłówek i logicznych zagadek. Na wykonanie wszystkich zadań jest 60 minut, a czas upływający na ekranie zamieszczonego w pokoju monitora zapewnia zdrowy, pozytywny i pobudzający do działania dreszczyk emocji.

W Room Escape Warszawa® można także zorganizować maluchom urodziny. W pokojach zagadek znajdują się kamery, które umożliwiają Mistrzom Gry nadzorowanie całej zabawy, dlatego też uczestnicy mogą zawsze czuć się bezpiecznie. W przypadku trudności z rozwiązywaniem zagadek, animatorzy wysyłają podpowiedzi naprowadzające bądź osoboście dołączają do drużyny, aby wspólnie przejść przez całą zabawę.

Wspaniale spędzony czas, potwierdzają opinie zadowolonych uczestników:
Indiana to pokój dla małych i dużych. Wybraliśmy się do niego całą rodziną i każdy znalazł coś dla siebie. Dzieciaki były zafascynowane wystrojem w stylu starożytnym, który jest bardzo dobrze dopracowany. My skupiliśmy się na zagadkach, które były bardzo różnorodne. Z czystym sumieniem mogę polecić Escape Room każdemu kto chce dobrze się bawić!-potwierdza Aneta z Krakowa
Room Escape Warszwa® oferuje aż 9 różnych tematycznie pokoi w 3 dogodnych lokalizacjach. Nawet najbardziej wymagający gracz znajdzie tu coś dla siebie.
Zobacz najciekawsze opinie o Escape Room: https://escaperoomcentrum.pl/opinie/