15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Głodni Przygód na wakacje

Avatar
22 lutego 2021

Głodni Przygód to wakacyjna inkarnacja Szkoły Gotowania Dla Dzieci Little Chef. Od lat promujemy ideę turystyki kulinarnej dla dzieci i młodzieży.

Od 10 lat organizujemy obozy kulinarno-żeglarskie dla młodzieży na Mazurach. Dzieci pływają jachtami i razem ze skipperami gotują potrawy z całego świata. Rejsy mają za zadanie pokazać dzieciom, że żeglarstwo jest wspaniałym sposobem spędzania wolnego czasu. Chcemy również otworzyć dzieci na nowe smaki, pokazać im, że gotowanie w plenerze to wspaniała rozrywka. Uczymy samodzielności, odpowiedzialności. W trakcie rejsu mamy kilka warsztatów z lokalnymi szefami kuchni w mazurskich restauracjach. Wybieramy takich szefów kuchni, którzy opowiadają dzieciom o tradycyjnej kuchni mazurskiej i gotują z nimi lokalne potrawy.

Głodni Przygód to również stacjonarne kolonie kulinarne dla dzieci młodszych w Pucku. Nazywamy je Porto-Pucko. Jak zawsze, głównym hasłem naszych kolonii są kulinaria. Codziennie, razem z dziećmi przygotowujemy posiłki i dania z całego świata. Nasz dostawca dowozi nam codziennie świeże produkty do gotowania. Dzieci wspólnie z opiekunami przygotowują wszystkie posiłki w ciągu dnia. Mamy do dyspozycji specjalną salę warsztatową, która jest przeznaczona tylko dla naszej grupy. Wewnątrz przy stołach roboczych warsztaty będą codziennie prowadzili szefowie kuchni, którzy na co dzień pracują w Szkole Gotowania Little Chef.