15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

„GRANICE NIE ISTNIEJĄ” PIERWSZA MIĘDZYNARODOWA KAMPANIA L’ORÉAL PARIS BEZ RETUSZU SKÓRY

Avatar
19 lipca 2019

W czasach zdominowanych przez media społecznościowe, pełne perfekcyjnych, wyretuszowanych zdjęć, beztroskich chwil ukazywanych przez pryzmat upiększających filtrów, naturalność wydaje się być czymś… niezwykłym. Dlatego marka L’Oréal Paris rusza z pierwszą międzynarodową kampanią bez retuszu skóry: „Granice nie istnieją”, aby pokazać, że bycie piękną oznacza po prostu – bycie sobą.

Wszystkie kobiety są inne, zarówno pod względem wyglądu, jak i charakteru, mają inne potrzeby, cele i pragnienia. Jednak jest też coś, co je ze sobą łączy. Każda z nich chciałaby świetnie wyglądać i czuć się pewnie, każdego dnia, bez względu na okoliczności. To właśnie dlatego makijaż jest dla wielu obowiązkowym elementem codziennych rytuałów. Marka L’Oréal Paris doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego już od wielu lat wspiera kobiety powtarzając: „jesteś tego warta”, bez względu na to, jaka jesteś. Makijaż nie może być maską, za którą należy się chować. Jego rolą jest jedynie podkreślenie osobowości, uwydatnienie zalet, naturalne uzupełnienie kobiecego piękna. To właśnie dzięki odpowiedniemu makijażowi kobieta ma się czuć wyjątkowo, ale jednocześnie swobodnie i autentycznie.

NATURALNOŚĆ JEST PIĘKNA
Marka L’Oréal Paris zachęca, by odkryć to, co sprawia, że jesteś sobą i pokochać swoją naturalność, dlatego w najnowszej kampanii „Granice nie istnieją” odchodzi od narzucanych norm i… rezygnuje z retuszu komputerowego! Jest to forma manifestu przeciw tworzeniu sztucznego kanonu piękna, który powstał na potrzeby świata wirtualnego. W kampanii wystąpiły kobiety w różnym wieku i o odmiennych typach urody, by pokazać, jak niesamowita i fascynująca jest ta różnorodność oraz jak o doskonałości stanowi właśnie każda niedoskonałość!

MAKIJAŻ BEZ GRANIC
Oprócz pięknych kobiet, bohaterem kampanii jest także kultowy podkład True Match L’Oréal Paris. Zarówno granice pomiędzy skórą, a podkładem jak i makijażem i pielęgnacją zostają zatarte – produkt idealnie się dopasowuje i nie tworzy sztucznego efektu, a cera wygląda maksymalnie świeżo i naturalnie. W rezultacie gwarantuje poczucie komfortu i swobody. Nowa, pielęgnacyjna formuła podkładu True Match długotrwale nawilża i dogłębnie pielęgnuje, co dodatkowo widocznie poprawia jakość skóry, a dzięki temu pozytywnie wpływa na nastrój.

Musicie przyznać sami, że szczęśliwa kobieta to piękna kobieta! Bo czy jest coś piękniejszego niż szczery uśmiech wywołany dobrym samopoczuciem i pewnością siebie?