15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Harmonia – Centrum Twórczego Rozwoju

Avatar
6 września 2010

W warszawskiej dzielnicy Żoliborz działa „Harmonia” – miejsce, w którym zarówno dzieci jak i dorośli, mogą spędzić czas na kreatywnym rozwoju swojej osobowości, nauczyć się radzić sobie z problemami, poznać nowe techniki relaksu i pracy z emocjami czy też nauczyć się zupełnie nowych, ciekawych rzeczy.  Organizatorzy spotkań starają się stworzyć miejsce jedyne w swoim rodzaju, aby każdy znalazł w nim coś dla siebie i był zadowolony.

Centrum Twórczego Rozwoju Dzieci i Dorosłych „Harmonia” powstało z potrzeby serca na stworzenie miejsca, które będzie sprzyjało osiągnięciu wewnętrznej harmonii, w którym będziecie inspirowani i wspierani.

W „Harmonii” możecie skorzystać z kilku różnych ścieżek rozwoju. W zależności od potrzeb i chęci, skorzystacie z różnych metod pracy – ruch, sztuka muzyka. Dotrzecie do swego wnętrza i nauczycie się żyć w zgodzie z samym sobą.

Działa tutaj także prywatna grupa przedszkolna, w której dzieci kreatywnie rozwijają się. Jednak nie jest to wygodna dla rodziców „przechowalnia maluchów”. Organizatorom zależy nam na budowaniu relacji i więzi między dziećmi i ich rodzicami już od najmłodszych lat dziecka. Taka relacja zaowocuje w przyszłości i będzie źródłem radości dla całej rodziny.