15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Hochland Naturalnie, że pyszny!

Avatar
24 września 2020

Nowy ser Hochland Naturalnie, że pyszny! w kubku zawiera 100% naturalnych składników, gwarantujących 100% pysznego smaku. To pierwszy taki ser w Polsce, w kategorii serów topionych! Jego wyrazisty smak i wyjątkowo kremowa konsystencja, z pewnością zdobędą uznanie fanów pysznych kanapek i kreatywnych dipów.

Marka Hochland jest niekwestionowanym liderem w kategorii serów topionych kremowych i prekursorem innowacyjnych propozycji rynkowych, które wychodzą naprzeciw zmieniającym się trendom konsumenckim. Obecnie na rynku pojawiły się zupełnie nowe sery kremowe w kubkach. Hochland Naturalnie, że pyszny! to pierwszy w kategorii serów topionych produkt, który zawiera 100% naturalnych składników. W swoim składzie nie posiada żadnych emulgatorów, barwników, ani konserwantów.

Opakowanie sera kremowego Hochland Naturalnie, że pyszny! jest unikalne w całej kategorii. Ma okrągły kształt i wyróżnia naturalną teksturą oraz nowoczesną grafiką. Badanie rynkowe dotyczące nowego opakowania serów nie pozostawia złudzeń – aż 96% konsumentów oceniło, że nowy design podoba im się .

Hochland Naturalnie, że pyszny! w kubkach dostępny jest w pięciu pysznych wariantach: ze śmietanką, maasdamer, emmentaler, gouda oraz gouda z pomidorami i szczypiorkiem. Dzięki kremowej konsystencji idealnie rozprowadza się na pieczywie, można go wykorzystywać także jako dip. Jego wyrazisty smak nada charakteru każdej przekąsce. Doskonale sprawdzi się nie tylko na tradycyjnych kanapkach, ale też jako składnik wielu dań – sosów, zup, zapiekanek, a nawet deserów.