15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Holistyczna opieka dla przyszłych rodziców bez wychodzenia z domu!

Avatar
30 czerwca 2021

Nasze życie coraz bardziej przenosi się do online’u – z samego tylko Google Play w 2020 roku pobranych zostało aż 108,5 mld aplikacji. Każdego dnia korzystamy z różnorodnych narzędzi, bez których nie potrafimy już wyobrazić sobie naszej codziennej rutyny. Na technologię stawiają także kobiety w ciąży oraz młodzi rodzice, którzy coraz częściej mogą uzyskać potrzebne wsparcie bez wychodzenia z domu.

Dzięki aplikacjom zainstalowanym na naszych smartfonach nie tylko w łatwy sposób możemy załatwić wiele mniej lub bardziej istotnych spraw, ale także zyskujemy szybki dostęp do cennych informacji. Na treściach opartych na faktach i wiedzy naukowej oraz szeregu intuicyjnych narzędzi zaczęli bazować również twórcy aplikacji parentingowych. Dzięki temu każdego dnia mogą zapewniać kobietom w ciąży i młodym rodzicom holistyczną opiekę w tym wyjątkowym, ale wymagającym okresie. Łączenie sił marek kierujących się podobną filozofią sprawia, że wsparcie, którego oczekują użytkownicy jest jeszcze bardziej kompleksowe. Przykładem na to jest współpraca nawiązana przez aplikację Preglife z darmową szkołą rodzenia online BebiProgram.pl.

W Polsce Preglife na swoim smartfonie zainstalowała już co trzecia przyszła mama. Treści dostępne w aplikacji tworzone są przez zespół międzynarodowych specjalistów medycznych, wykwalifikowane położne i lekarzy. Sieć najlepszych w swojej dziedzinie profesjonalistów, którzy współpracują z Preglife została skomponowana tak, by zapewnić rodzicom najważniejsze i najbardziej przydatne dla nich informacje, a tym samym – możliwie jak najlepszą opiekę nad dziećmi.

Oprócz wsparcia merytorycznego, Preglife to także miejsce, w którym użytkownicy aplikacją znajdą informacje na temat dopasowanych do ich potrzeb marek, współpracujących z aplikacją.

Rozwijając Preglife bez przerwy dążymy do tego aby kobiety w ciąży i młodzi ro-dzice znaleźli w naszej aplikacji wszystko to, czego najbardziej w danym momencie potrzebują i poczuli się holistycznie „zaopiekowani”. Oprócz przydatnych narzędzi oraz bogatych w cenne informacje treści dzięki aplikacji jej użytkownicy będą mogli zapoznać się z wyselekcjonowanymi markami. Produkty lub usługi, które promuje Preglife, muszą być spójne z filozofią aplikacji i, podobnie jak ona sama, zapewniać młodym rodzinom jak najlepszą opiekę. Internetowa szkoła rodzenia BebiProgram.pl z całą pewnością spełnia te wymagania – dlatego niezmiernie cieszymy się z naszej współpracy — mówi Bartłomiej Foszer, business advisor, head of growth in Poland.

Poród oraz pierwsze dni z noworodkiem to bez wątpienia jedna z największych obaw kobiet w ciąży, zwłaszcza tych, które jeszcze nigdy nie rodziły. Szkoły rodzenia powstały po to, by oswoić przyszłe mamy z lękami związanymi z porodem i przygotować je na to wielkie wydarzenie. Jednak w czasach pandemii uczęszczanie w zajęciach stało się znacznie trudniejsze – optymalnym rozwiązaniem może okazać się internetowa szkoła rodzenia BebiProgram, która powstała z myślą o ciężarnych, by bez względu na oko-liczności wciąż miały łatwy dostęp do pomocy i sprawdzonych informacji. Jej koncepcja jest dokładnie taka sama, jak tradycyjnych szkół – ma za zadanie przygotowywać przyszłych rodziców na powitanie dziecka, wyjaśniać proces porodu oraz edukować w zakresie opieki nad niemowlęciem.

Przyjście dziecka na świat to długo wyczekiwany moment w życiu każdego rodzica, budzi on jednak wiele pytań i wątpliwości. Nasza Interaktywna szkoła rodzenia Bebi-Program.pl wychodzi na przeciw potrzebom przyszłych rodziców zapewniając im łatwy i szybki dostęp do tworzonego przez naszych ekspertów prawdziwego kompendium wiedzy – bez wychodzenia z domu. To ogromne ułatwienie, nie tylko w dobie pandemii, ale także w sytuacjach wynikających z różnorodnych potrzeb i ograniczeń – mówi Halina Dudek, ekspertka BebiProgram.

Współpraca Preglife z BebiProgram.pl to naturalne połączenie sił dwóch marek, których cel jest taki sam: wspieranie i edukowanie młodych rodziców za pomocą prostych i intuicyjnych narzędzi i specjalistycznej wiedzy profesjonalistów.