15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

IGRASZKA- Sala Aktywności dla Dzieci

Avatar
17 maja 2010

 Witamy w Sali Aktywności dla Dzieci IGRASZKA, miejscu wspaniałej zabawy dla dzieci. Dzieci mogą spędzić tu niezapomniane chwile w przytulnej atmosferze wraz z opiekunami lub bez nich. Dzieci mogą pozostać pod czujnym okiem personelu, który dopilnuje nawet najbardziej aktywnych milusińskich.
Dzieci mają do swojej dyspozycji salę pełną wspaniałych atrakcji.

Mogą poszaleć na dwupoziomowej konstrukcji z przeszkodami, pozjeżdżać krętą zjeżdżalnią i "wykąpać się" w basenie wypełnionym kolorowymi kulkami. W IGRASZCE znajduje się również dmuchaniec skakaniec, kącik dla najmłodszych oraz miejsce, gdzie dzieci mogą spędzić czas słuchając bajek, rysując lub grając z rówieśnikami w gry planszowe. Dodatkowo na ścianach umieściliśmy układanki i zabawki kształtujące zdolności manualne dzieci. Zachęcamy również do zabawy na bujakach, chodzikach i dmuchanych piłkach.
Urządzamy także przyjęcia okolicznościowe oraz zachęcamy do udziału w zajęciach dodatkowych nastawionych na stymulację rozwoju małego człowieka.

Dodatkowo sala aktywności dla dzieci IGRASZKA zaprasza dzieci w wieku od 2 do 5 lat na zajęcia w Klubie Malucha w Sali Aktywności dla Dzieci IGRASZKA w Pruszkowie.Na zajęcia można uczęszczać dwa, trzy lub pięć razy w tygodniu w godz. 9.00-13.00.

Zajęcia w Klubie Malucha pomagają młodszym dzieciom przygotować się do pójścia do przedszkola. Pozwalają również przyzwyczaić się do przebywania poza domem bez rodzica oraz uczą samodzielności i współpracy w grupie rówieśników.

Wiecej informacji na stronie:
www.igraszka.com.pl