15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

INGRID COSMETICS – NOWY DESIGN PARADISE SERUM –

Avatar
9 sierpnia 2021

Kolekcja SAUTÉ polskiej marki Ingrid Cosmetics, powstała jako odpowiedź na wciąż popularny trend „makeup no makeup” lub „natural makeup”. Są to techniki makijażu, które mają na celu podkreślenie urody i zamaskowanie ewentualnych niedoskonałości. Kosmetyki z kolekcji SAUTÉ bazują na naturalnych składnikach, przenosząc ideę „no makeup” na głębszy poziom interpretacji tego trendu. Są to produkty pro-natural, dzięki którym możemy wyrazić naturalne piękno i przy okazji zadbać o skórę, czy paznokcie. W kolekcji znajdziemy między innymi Paradise Serum, które dostępne jest w nowym, odświeżonym designie. Skład i formuła pozostaną bez zmian. Marka Ingrid Cosmetics zapewnia wysoką jakość produktów dzięki szczegółowym kontrolom w laboratorium Verona Products Professional.

PARADISE SERUM

Pojemność: 30 ml

Zawarty w serum znieczulecznik, potocznie nazywany roślinnym botoksem, działa przeciwstarzeniowo i przeciwzmarszczkowo, poprawia kontur twarzy i ust, dzięki czemu otrzymujemy natychmiastowy efekt liftingu. Serum ma za zadanie nawilżyć, poprawić elastyczność i koloryt skóry, wygładzić, ujędrnić.

Dodatkowe składniki: ekstrakt z winogron, kwas hialuronowy, zielona alga, woda morska. Efekty jego działania widoczne są po 4 tygodniach stosowania.