15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

INGRID COSMETICS

Avatar
5 lipca 2021

Polska marka INGRID COSMETICS specjalizująca się w produkcji kosmetyków do makijażu, inspirowanych najnowszymi trendami ze świata beauty, właśnie rozpoczęła współpracę
z TEAM X. Efektem są 4 kolekcje makijażowe – NATSU, MONA, EMBER, MIRACLE
– odzwierciedlające temperament każdej z influencerek należących do teamu @natalia.karczmarczyk, @monika.kociolek, @juliazugaj, @patrycjamolczanow. W zestawach znalazły się palety cieni i rozświetlaczy, paleta do konturowania, baza rozświetlającą, maskara, pomadki oraz błyszczyki. Kosmetyki dopasowane są zarówno do potrzeb starszej, jak i młodszej widowni Teamu X, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.
KOLEKCJA MIRACLE powstała we współpracy z Patrycją Mołczanów (@patrycjamolczanow), która swoją energią zaraża każdego. Jej aktywności na Instgramie śledzi ponad 425 tysięcy obserwatorów. Patrycja stworzyła serię kosmetyków oddających jej szalone podejście do życia. Z paletą cieni Miracle, paletką do konturowania i 2 błyszczykami wyczarować można wymarzony makijaż, subtelny lub odważny.

MIRACLE PALETA CIENI
Ta paleta cieni to niezwykła kombinacja odcieni fioletu, najmodniejszego w tym sezonie koloru liliowego oraz błyszczących topperów. Te szalone kolory pomogą stworzyć wymarzony makijaż na wyjątkową okazję, który z pewnością oczaruje!