15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

KIDDOSTYLE – parentingowe targi online vol. 2: dzień dziecka!

Magdalena Zaporowska
7 maja 2020

Już 23-24 maja, specjalnie dla Was, ponad 60 polskich marek przybliży Wam swoje produkty i marki, odpowie na pytania i zaoferuje specjalne rabaty targowe. A to wszystko możecie zobaczyć prosto z domowej kanapy, bez tłumów, przepychanek i zmęczonych nóg – zapraszamy na drugą edycję największych w Polsce internetowych targów dla rodziców i dzieci.

Event odbędzie się na Facebooku: facebook.com/events/245554789933539/  – warto dołączyć już dziś – obecnie trwa przedstawianie wystawców, są również niespodzianki dla najmłodszych w postaci rozrywek online, a zaraz pojawi się pierwszy konkurs! Na targach zaprezentują się marki odzieżowe, zabawkowe, butiki multibrandowe, z akcesoriami dla maluszków, „pościelowe” czy też z elementami wyposażenia dziecięcego wnętrza

Jak będą wyglądały targi?

Wystawcy zaprezentują kolejno swoje oferty w formie transmisji live bądź materiału wideo. Będziecie mogli bliżej poznać każdego z nich, obejrzeć dokładniej produkty czy zadać pytania. To idealny moment na zakup prezentu na dzień dziecka oraz uzupełnienie letniej garderoby! Na naszych targach skompletujecie również wyprawkę noworodkową lub znajdziecie przepiękne pościele, kocyki oraz dekoracje do dziecięcego pokoju.

Jak to na targach bywa, będą czekały na Was kody rabatowe i oferty specjalne (jedno uniwersalne hasło: KIDDOSTYLE), z którymi zrobicie zakupy w sklepach internetowych wystawców w dniach 23-25.05.2020. Ale to nie koniec atrakcji! Prezentacje wystawców będą przeplecione ciekawymi aktywnościami online dla Waszych maluchów takimi jak zajęcia umuzykalniające czy językowe! Będą również warsztaty dla rodziców.

Szczegółowy harmonogram pojawi się po 17 maja na wydarzeniu na FB i stronie internetowej targów: kiddostyle.pl/targi-vol-2/.

Nie ważne gdzie mieszasz, dzięki nam zobaczysz prezentację najlepszych polskich marek, sklepów i firm nie wychodząc z domu. Możesz być z nami na żywo lub obejrzeć wszystko na spokojnie wieczorem lub następnego dnia! Do zobaczenia!