15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Kino Myszki Norki w Kinie Praha

Avatar
10 października 2016

Kino Praha i Klub Myszki Norki zapraszają na czwarty sezon cyklu spotkań ,,Kino Myszki Norki” czyli ,,Oglądanie, gadanie, działanie”. W tym roku spotkania odbywać się będą w wybrane soboty miesiąca, o godz. 10:00.

Myszka Norka, postać z Fundacji Dzieciom ,,Zdążyć z Pomocą”, przyjaciółka dzieci z całej Polski, dwa razy w miesiącu obejrzy z dziećmi ciekawą, emocjonującą bajkę, której fabuła stanie się pretekstem do rozmowy o ważnych sprawach, wartościach, ludziach i świecie. Treść filmu będzie też inspiracją do działań i zabaw muzycznych, plastycznych i ruchowych animowanych przez Myszkę Norkę. Seans filmowy w połączeniu z warsztatami twórczymi, pobudzi zaangażowanie, wyobraźnię i aktywność uczestników, przyniesie dobrą rozrywkę, a dzięki temu usprawni i zwiększy potencjał dziecka!

Terminy spotkań:
8. października (sobota), godz. 10:00
22. października (sobota), godz. 10:00
5. listopada (sobota), godz. 10:00
19. listopada (sobota), godz. 10:00

Cena biletu – 10 zł
W trakcie spotkań pokażemy nowy polski serial dla dzieci ,,Rodzina Treflików”.

Radośni bohaterowie w każdym odcinku bajki zabierają najmłodszych w podróż do świata pełnego magii i bliskich, codziennych spraw. Serial promuje przyjazną i otwartą postawę wobec innych, zachęca małych widzów do odkrywania świata i pokazuje, że nowa przygoda może czaić się tuż za rogiem. Każdy odcinek serialu zawiera dwie piosenki, które albo stanowią zabawny komentarz do bieżących wydarzeń albo humorystyczne rozwinięcie akcji. Piosenki przybliżają dzieciom różne style muzyczne – od operowych arii, przez poezję śpiewaną po dziecięce kołysanki.

,,Rodzina Treflików” to pierwsza polska produkcja animowana na szeroką skalę, wykorzystująca technologię wydruku 3D. Serial kierowany jest do dzieci w wieku od 3 do 6 lat.