15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

KLUB DZIECKA

Avatar
17 maja 2010

Podczas, gdy Twoje dziecko, zgodnie z naszym mottem, będzie się w KLUBIE rozwijać poprzez naukę i zabawę, Ty możesz odpocząć na ustronnej antresoli, przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty, nadrabiając zaległości prasowe, zapominając na chwilę o troskach dnia codziennego.

Udostępniamy dzieciom dwie przestronne sale zabaw: dla dzieci młodszych oraz dla nastolatków.
Dla dzieci, które nie chodzą jeszcze do przedszkola, organizujemy przedpołudniowe zajęcia Klubu Maluszka, które uczą dwu i trzylatków wspólnej zabawy z rówieśnikami i przygotowują je do edukacji przedszkolnej.

Zjeżdżalnie, labirynty, suchy basen oraz wiele innych przeszkód i atrakcji na sali zabaw pozwolą wspaniale spędzić Waszym dzieciom czas i zapewnić niezapomniane wrażenia. Oczywiście wysoka jakość sprzętu oraz wszelkie wymagane atesty gwarantują bezpieczeństwo Waszym pociechom podczas zabawy.

Druga sala zabaw została przygotowana z myślą o dzieciach starszych, dla których spędzanie czasu na wspólnych grach z rówieśnikami stanowi dobre uzupełnienie zajęć szkolnych i pozaszkolnych. Do dyspozycji dzieci zostawiamy: stół do bilarda i cymbergaja, piłkarzyki, stół do tenisa stołowego, rzutki itp.

Nie zapomnimy również o imprezach urodzinowych (dla dzieci młodszych i UWAGA NOWOśÄ† W KLUBIE dla nastolatków) , Mikołajkach, przygotowaniach do świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia oraz wielu innych zajęciach autorskich prowadzonych
Przy sprzyjającej pogodzie zapraszamy do naszego klubowego ogródka, w którym przygotowaliśmy dla Was plac zabaw.
Pracownicy naszego KLUBU są doświadczonymi specjalistami w swojej dziedzinie, dlatego możecie powierzyć nam swoje dzieci, bądź razem z nimi spędzać u nas czas.