15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Kompleksowa regeneracja

Avatar
1 października 2019

Cera zmęczona po lecie? Wymaga intensywnej regeneracji? Postaw na niezwykle
skuteczny składnik – wybierz kosmetyki zawierające filtrat śluzu ślimaka!
Niezwykłe właściwości śluzu ślimaka wykorzystywane były już przez lekarzy w starożytnej Grecji.
W celach leczniczych sięgali po niego także Indianie i afrykańskie plemiona. Zainteresowanie tą substancją odrodziło się w naukowym świecie kilkanaście lat temu. Obecność śluzu ślimaka w kosmetykach niesie wiele dobroczynnych właściwości.
Dobroczynne właściwości śluzu
Naukowcy stwierdzili, że zwłaszcza gatunek Helixaspersa, dzięki swej specyficznej naturalnej wydzielinie, jest odporny na wiele chorób, m.in. na grzybicę, powszechną w jego naturalnym środowisku. Śluz nadaje ślimakom niepowtarzalne możliwości regeneracji, dzięki którym potrafią
szybko odtworzyć swoją uszkodzoną tkankę skórną, a nawet odbudować zniszczoną muszlę.
Okazuje się, że śluz ślimaka ma również zbawienne działanie na ludzką skórę. Świetnie ją regeneruje. Pobudza procesy syntezy włókien kolagenu i elastyny, wzmacnia elastyczność skóry.
Chroni przed wnikaniem drobnoustrojów i przed wolnymi rodnikami.
Kosmetyki ze śluzem ślimaka wskazane są przede wszystkim do pielęgnacji skóry przesuszonej, dojrzałej oraz skłonnej do powstawania zmarszczek, a także z niedoskonałościami, przebarwieniami i bliznami.
95% filtrat w kosmetykach FLOSLEK
Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK przygotowało nową, luksusową linię kosmetyków Skin care EXPERT ALL IN ONE z 95% filtratem ze śluzu ślimaka (Helix aspersa maxima), o
szerokim, dobroczynnym działaniu na skórę i spektakularnych efektach stosowania. Eliksir i kremy zostały przygotowane w oparciu o Snail Effect technologyTM, zbilansowaną formułę bioaktywnych składników. Ich formuły są tak skomponowane, że działają na trzech polach równocześnie:wygładzają, regenerują i nawilżają!
Kosmetyki z linii Skin care EXPERT ALL in One
Elixir Koncentrat regenerujący. To wyjątkowo silny koncentrat o żelowej konsystencji. Intensywnie i długotrwale nawilża, regeneruje, a także sprzyja wygładzaniu nierówności, w tym blizn potrądzikowych. Rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry. Poprawia wygląd i kondycję skóry nawet po zabiegach medycyny estetycznej. Elixir usuwa również przesuszenie skóry spowodowane produktami do makijażu i
demakijażu.
EFEKTY PO 28 DNIACH STOSOWANIA:
– poprawa wyglądu kondycji skóry nawet po zabiegach medycyny estetycznej u 68%*
– usuwa przesuszenie skóry spowodowane produktami do makijażu i 92%*
– redukcja ilości zmarszczek nawet o 50%**
* badania satysfakcji klientów
** badania aparaturowe
pojemność 30 ml

Krem-żel naprawczy dzień/noc
To wyjątkowy krem-żel, który idealnie sprawdzi się w pielęgnacji każdego rodzaju skóry niezależnieod wieku, szczególnie dojrzałej oraz bardzo wrażliwej lub reaktywnej, zniszczonej upływem czasu.
Krem-żel intensywnie i długotrwale nawilża, spłyca zmarszczki, regeneruje, a także sprzyja
wygładzaniu nierówności, w tym blizn potrądzikowych.
EFEKTY PO 28 DNIACH STOSOWANIA:
– wygładzenie skóry u 90% osób*
– odczucie poprawy elastyczności, jędrności i sprężystości skóry u 95% osób*
* badania satysfakcji klientów
pojemność 50 ml

Lekki krem-żel pod oczy
To kosmetyk do pielęgnacji skóry wokół oczu wymagającej naprawy, bez względu na wiek.
Długotrwale nawilża, wygładza zmarszczki i linie mimiczne oraz poprawia kondycję i wygląd skóry.
Jest odpowiedni dla kobiet z makijażem permanentnym i sztucznymi rzęsami.
EFEKTY PO 28 DNIACH STOSOWANIA:
– poprawa komfortu skóry wokół oczu u 100% osób*
– regeneracja uszkodzeń naskórka po zabiegach medycyny estetycznej u 95% osób*
* badania satysfakcji klientów
pojemność 15 ml

FLOSLEK Laboratorium to marka kosmetyków przeznaczonych do kompleksowej pielęgnacji i ochrony wrażliwej skóry twarzy i ciała, dostosowana do indywidualnych potrzeb skóry w zależności od wieku i typu. Kosmetyki FLOSLEK Laboratorium powstają w nowoczesnym, laboratorium badawczo-rozwojowym ze składników aktywnych pochodzenia naturalnego. Preparaty są oparte na innowacyjnych formułach, charakteryzują się wysoką skutecznością i bezpieczeństwem stosowania. Firma posiada własne laboratoria: badawczo-rozwojowe oraz kontroli jakości. Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK posiada międzynarodowy certyfikat Zarządzania Jakością w zakresie opracowywania receptur nowych serii kosmetycznych, ich produkcji i sprzedaży. Oferta FLOSLEK Laboratorium obejmuje wszystkie linie kosmetyczne przeznaczone do pielęgnacji i ochrony skóry kobiet, mężczyzn i dzieci. Marka jest dostępna w drogeriach, aptekach i sklepach kosmetycznych oraz sklepie internetowym. Więcej informacji na www.floslek.pl.