15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Konkurs z Farmą Iluzji

Avatar
8 lipca 2016

Konkurs zakończony.
Lista osób, które zostały nagrodzone:

 1. Małgorzata Zacharewicz,
 2. Oliwia Szypulska,
 3. Barbara Lipner Piechucka
 4. Marzena Godnarska
 5. Nina Kowalik

Zadanie konkursowe: 

Przygotuj pracę plastyczną w dowolnej technice na temat:  „Moje  marzenie wakacyjne” i prześlij pracę na adres konkursy@egaga.pl. Spośród najciekawszych propozycji  wyłonimy 5 Zwycięzców, dla których mamy fantastyczne nagrody –  5 rodzinnych biletów do Farmy Iluzji (dwoje rodziców plus dwoje dzieci do 12 lat. Fundatorem nagrody jest Farma Iluzji.

Na prace czekamy do dnia 25.07.2016. W tytule maila prosimy wpisywać: Farma Iluzji, zaś w treści – dane kontaktowe: imię i nazwisko, adres, numer telefonu kontaktowego.

Alicja_grupa_do prasy

Farma Iluzji to wyjątkowy park edukacji i rozrywki położony w malowniczym zaciszu lasów Mazowsza. Już w lipcu na wszystkich zwiedzających przywita Alicja w Krainie Iluzji. Niezapomniane i pełne wrażeń widowisko, które zagościło w kalendarzu letnich wydarzeń Farmy Iluzji. Przygotujcie się na spotkanie z Alicją, bo wszystko, czego doświadczycie wraz z nią i jej przyjaciółmi będzie niezwykłe. Spotkacie Kapelusznika, Białego Królika, Królową Kier i wiele innych postaci. A to jak potoczy się akcja naszej opowieści będzie zależało również od Was. Niezwykła atmosfera widowiska pełnego kolorów, pozwoli cieszyć się małym i dużym. Oprócz tego czeka na was wiele innych nowości . Jedyna w tej części Polski tajemnicza kopalnia z symulatorem windy dającej uczucie zjeżdżania kilkaset metrów w dół gdy tak na prawdę stoimy w miejscu. Po trzecie nowe atrakcje dla najmłodszych: Rezerwat Dzikich Smoków, Bajkowy Pałac Cieni czy Zagajnik Ślepych Zaułków z siedmioma różnymi labiryntami do wyboru. Zapraszamy i pamiętajcie że niezwykła świat iluzji stoi otworem przed każdym kto chce poznać choć trochę jej tajniki.

REGULAMIN KONKURSOWY:

 1. Konkurs organizowany jest przez Valkea Media S.A z siedzibą w Warszawie 01-747, przy ul. Elbląskiej 15/17 na stronie www.egaga.pl wraz z Farmą Iluzji. 
 2. Sponsorem nagród jest  Farma Iluzji.
 3. Konkurs trwa  od 09.07.2016 do dnia 25.07.2016 północy czasu polskiego.
 4. Konkurs jest przeznaczony wyłącznie dla pełnoletnich rodziców i opiekunów dzieci. 
 5. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać pracę plastyczną w dowolnej technice. 
 6. Nadesłanie pracy na konkurs jest równoznaczne z akceptacją warunków regulaminu oraz ze zgodą na publikację danych osobowych, ujawnienie listy laureatów na stronie internetowej, podanie do publicznej wiadomości.
 7. Nagrodami w konkursie  5 rodzinnych biletów do Farmy Iluzji (dwoje rodziców plus dwoje dzieci do 12 lat).  Zwycięzca zostanie wyłonionych na podstawie najciekawszej pracy przez jury Valkea Media S.A. W skład jury wchodzą: Joanna Weyna Szczepańska – Redaktor Naczelna www.egaga.pl, Małgorzata Kłodnicka Caputa – specjalista ds. Projektów.
 8. Każdy uczestnik konkursu może przesłać odpowiedź tylko jeden raz.
 9. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 29.07.2016 na portalu www.egaga.pl 
 10. Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców przez fundatora nagrody w przeciągu 7 dni od otrzymania danych adresowych od zwycięzców za pośrednictwem Valkea Media S.A z siedzibą w Warszawie 01-747, przy ul. Elbląskiej 15/17.
 11. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych /Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm./