15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Konkurs z kartami obrazkowymi od Kapitana Nauki – zakończony

Avatar
3 kwietnia 2018

Z okazji premiery najnowszych zestawów edukacyjnych: „Poznaję litery” i „Poznaję liczby”, wraz z Kapitanem Nauką zapraszamy do udziału w konkursie, w którym na zwycięzców czekają 4 nagrody – 2 x „Poznaję litery” i 2 x „Poznaję liczby” (bez możliwości wyboru).

Zadanie konkursowe polega na przesłaniu odpowiedzi na zadanie konkursowe: Napisz 2 rady dla rodzica, który chciałby pomóc swojemu dziecku w poznawaniu liczb i liter.

Propozycje należy przesłać na adres konkursy@egaga.pl (w tytule: Karty obrazkowe)

Spośród najciekawszych zgłoszeń wyłonimy 4 zwycięzców, którzy otrzymają po jednym egz. kart obrazkowych „Poznaję liczby” lub „Poznaję litery” (bez możliwości wyboru), ufundowanych przez wydawnictwo Edgard.

Na odpowiedzi czekamy do dnia 18.04.2018. W tytule maila prosimy wpisywać: Karty obrazkowe, zaś w treści – dane kontaktowe: imię i nazwisko, adres, numer telefonu kontaktowego.

REGULAMIN KONKURSOWY:
1.Konkurs organizowany jest przez Valkea Media S.A z siedzibą w Warszawie 01-747, przy ul. Ficowskiego 15 na stronie www.egaga.pl wraz z wydawnictwem Edgard.
1. Sponsorem nagród jest wydawnictwo Edgard.
2. Konkurs trwa od 3 do 18 kwietnia 2018 do północy czasu polskiego.
3. Konkurs jest przeznaczony wyłącznie dla pełnoletnich rodziców i opiekunów dzieci.
4. Aby wziąć udział w konkursie należy nadesłać odpowiedzi na zadanie konkursowe: Napisz 2 rady dla rodzica, który chciałby pomóc swojemu dziecku w poznawaniu liczb i liter.
5. Nadesłanie pracy na konkurs jest równoznaczne z akceptacją warunków regulaminu oraz ze zgodą na publikację danych osobowych, ujawnienie listy laureatów na stronie internetowej, podanie do publicznej wiadomości.
6. Nagrodami w konkursie są 4 pojedyncze egzemplarze kart obrazkowych „Poznaję liczby” lub „Poznaję litery” (bez możliwości wyboru.
7. Zwycięzca zostanie wyłonionych na podstawie najciekawszej pracy przez jury Valkea Media S.A. W skład jury wchodzą: Ewa Świerżewska – Redaktor prowadząca serwisów e-gaga, ego dziecka, sportowa rodzina, Qlturka oraz Monika Asman – specjalista ds. Projektów.
8. Każdy uczestnik konkursu może przesłać prace tylko jeden raz.
9. Wyniki zostaną ogłoszone do dni 5.05.2018. na portalu www.egaga.pl
10. Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców przez organizatora konkursu w przeciągu 7 dni od otrzymania danych adresowych od zwycięzców za pośrednictwem Valkea Media S.A z siedzibą w Warszawie 01-747, przy ul. Ficowskiego 15.
11. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych /Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm./

W konkursie zwyciężyły:

Agnieszka Szczygieł
Agnieszka Danilkiewicz,
Paulina Jodłowska
Izabela Jurkiewicz

Gratulujemy!