15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Kreatywne soboty w Galerii Mokotów – świat iluzji

Avatar
20 września 2016

W najbliższą sobotę, po raz kolejny w Galerii Mokotów odbędą się warsztaty edukacyjne dla dzieci. Tym razem najmłodsi poznają tajniki świata iluzji.

24 września  przyjacielski szop Mokotka po raz kolejny postara się zaciekawić najmłodszych gości Galerii Mokotów. Prace plastyczne, warsztaty kreatywne, animacje to tylko część atrakcji, które czekają na najmłodszych w godzinach 12.00 – 17.00, na poziomie Alei Smaków. Organizatorzy poprzez zabawę chcą zainteresować dzieci tematyką świata iluzji.

Czym jest magia? Jak się ma do świata realnego? Kto to jest iluzjonista? Podczas różnych gier i  zabaw dzieci zdobędą wiedzę i może zyskają nowe zainteresowania na lata. Tego dnia możemy spodziewać się wielu magicznych niespodzianek.

Galeria Mokotów, w każdą sobotę, zaprasza dzieci i rodziców na warsztaty tematyczne. Poprzednie spotkania dotyczyły m.in. modelarstwa, medycyny i filmów animowanych. Zajęcia mają rozwinąć
w dzieciach ciekawość dotyczącą otaczającego je świata. Warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na ich edukacyjno-rozrywkowy charakter.

Więcej informacji na temat kolejnych spotkań na www.mokotka.pl