15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Kreatywne soboty w Galerii Mokotów – zabytki i zwiedzanie!

Avatar
5 sierpnia 2016

W najbliższą sobotę po raz kolejny w Galerii Mokotów odbędą się warsztaty edukacyjne dla dzieci. Tym razem podczas zabawy z Mokotką dzieci będą miały okazję dosłownie przenieść się w czasie… do świata zamków i królów, a nowe inspiracje wykorzystają podczas zajęć plastycznych! 

6 sierpnia przyjacielski szop Mokotka po raz kolejny postara się zaciekawić najmłodszych bywalców Galerii Mokotów. Prace plastyczne, warsztaty kreatywne i animacje to tylko część atrakcji, które czekają na najmłodszych w godzinach 12.00 – 17.00 na poziomie Alei Smaków. Tym razem temat będzie związany z wakacjami i letnimi podróżami. Poprzez zabawę organizatorzy będą chcieli zainteresować dzieci tematyką zabytków i zwiedzania.

Co w zamkach straszy? Kim był halabardnik? Ile razy dziennie jadał król? Podczas gier i zabaw dzieci zdobędą cenną wiedzę i wejdą w wakacyjny nastrój, zachęcający do zwiedzania i poznawania nowych miejsc. Czeka na nie także malowanie twarzy, kolorowanie wielkiej pocztówki i nauka tworzenia mozaiki, podczas której dzieci będą kreować własne dzieła na wzór dawnych mistrzów!

Galeria Mokotów w każdą sobotę zaprasza najmłodszych i rodziców na warsztaty tematyczne. Poprzednie spotkania dotyczyły m.in. modelarstwa, medycyny i filmów animowanych. Zajęcia mają na celu rozwinąć w dzieciach ciekawość dotyczącą otaczającego je świata. Warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na ich edukacyjno-rozrywkowy charakter.

Więcej informacji na temat kolejnych spotkań na www.mokotka.pl