15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Kreatywne soboty w Galerii Mokotów – zostań małym botanikiem!

Avatar
12 września 2016

W najbliższą sobotę po raz kolejny w Galerii Mokotów odbędą się warsztaty edukacyjne dla dzieci. Tym razem podczas zabawy z Mokotką dzieci odkryją magiczny świat roślin i będą miały okazję same wcielić się w małych botaników!

17 września przyjacielski szop Mokotka po raz kolejny postara się zaciekawić najmłodszych bywalców Galerii Mokotów. Ulubieniec dzieci tym razem przyniesie ze sobą magiczną skrzynię, pełną różnych skarbów: akcesoriów ogrodniczych, przyrządów botanicznych i pięknych roślin. W ten sposób postara się zaciekawić najmłodszych gości niezwykłą nauką, jaką jest botanika Warsztaty czekają w godzinach 12.00 – 17.00 w Alei Smaków.
Kto to właściwie jest naukowiec? Czym jest nauka? Kim jest biolog? Co to botanika? Na odpowiedzi na te i wiele innych pytań związanych ze sztuką teatru Mokotka będzie starała się naprowadzić dzieci poprzez wspólne zabawy, gry i zajęcia plastyczne. A gościem specjalnym warsztatów będzie dr Magdalena Górska – doktor biologii.
Na najmłodszych czeka także malowanie twarzy, kolorowanki, pisanie listu do Mokotki oraz… samodzielne sadzenie jesiennych roślinek! Swoje sadzonki dzieci będą mogły zabrać do domu.

Galeria Mokotów w każdą sobotę zaprasza najmłodszych i rodziców na warsztaty tematyczne. Poprzednie spotkania dotyczyły m.in. modelarstwa, medycyny i filmów animowanych. Zajęcia mają na celu rozwinąć w dzieciach ciekawość dotyczącą otaczającego je świata. Warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na ich edukacyjno-rozrywkowy charakter.
Więcej informacji na temat kolejnych spotkań na www.mokotka.pl

****
Galeria Mokotów to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Galeria, należąca do Unibail-Rodamco, w maju 2012 r., na podstawie audytu międzynarodowej firmy SGS, zdobyła cztery gwiazdki. To dowód dbałości o nienaganną jakość na każdym etapie relacji pomiędzy centrum i klientem. Na powierzchni trzech pięter w galerii handlowej mieści się około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, pełen wybór restauracji i kawiarni, usługi oraz parking na 2300 samochodów. Dzięki lokalizacji i wysokiej jakości oferowanych usług Galeria Mokotów jest uważana za najbardziej prestiżowe 
i odnoszące największe sukcesy rynkowe centrum handlowe w Polsce.