Książka „Czarostatki i parodzieje” w Nowym Kinie Praha
Wydawnictwo Tatarak zaprasza na premierę autorskiej książki Pawła Pawlaka: „Czarostatki i parodzieje” połączonej ze spotkaniem z autorem oraz wystawą niezwykłych ilustracji. Premiera odbędzie się 7 października 2012, o godz. 11.30 w Kinie Praha (ul. Jagiellońska 26, Warszawa). Spotkanie poprzedzi spektakl teatralno-filmowy "Zając i Małgorzatka" wraz z projekcją bajek. Rozpoczęcie godz.10.30.
„Czarostatki i parodzieje” to książka o mieście nad rzeką, o Zosi patrzacej przez okno i o słodkiej wacie na patyku. O kocie, który zrobił to, co do niego należało, o zagubionej owieczce i o statkach płynących pod mostami. O złotych pałacach nad wodą, o samotnej skale na środku wzburzonego morza i o niebieskich tygrysach w tropikalnym lesie. O otulających Ziemię chmurach, o mieszkających w nich postaciach, o ich czarujących i parujących duszach.
Zapraszamy dzieci i rodziców na spotkanie z Autorem oraz na wystawę ilustracji. W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mogli wygrać książkę „Czarostatki i parodzieje”, plakat autorstwa Pawła Pawlaka oraz zdobyć autograf artysty.