15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

MaMa w Kinie Praha – kolejne spotkanie już 19 listopada!

Avatar
12 listopada 2014

Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha,stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. W środę, 19 listopada o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie „Dlaczego dzieci nie chcą współpracować i dlaczego?”,które poprowadzi Joanna Baranowska.

Spotkanie jest skierowane do każdego kto ma poczucie, że bycie rodzicem to ciągła walka o poranne wstawanie, ubieranie się, karmienie itd. Na spotkaniu dowiemy się gdzie szukać motywacji i energii w codziennym dniu.

Podczas spotkania dowiesz się jak:

·         Uzyskać pewność siebie, że można inaczej i skuteczniej,

·         Pozyskać nowe spojrzenie na wychowanie dziecka,

·         Zdobyć poczucie kompetencji,

·         Szukać konkretnych rozwiązań

·         Pogłębić swoją wiedzę dotyczącą wychowywania dzieci,

·         Przeciwdziałać „złemu” zachowaniu dzieci i dorosłych

Spotkanie poprowadzi Joanna Baranowska – specjalizująca się w budowaniu relacji rodziców z dziećmi opartymi na wzajemnym szacunku, współpracy, akceptacji i miłości. Wierzy, że pozytywna dyscyplina to unikalna metoda oferująca praktyczne techniki wychowawcze 

Po spotkaniu zapraszamy na film „Obywatel” w reżyserii Jerzego Stuhra.

Obywatel– W swojej najnowszej komedii Jerzy Stuhr wyśmiewa wszystko i wszystkich, nie oszczędzając przy tym samego siebie. Obywatel Jan Bratek – gdziekolwiek się nie pojawi, ściąga na siebie lawinę niespodziewanych zdarzeń. Niczym Forrest Gump, Bratek bierze udział w najważniejszych wydarzeniach swojej epoki. Ma wielkie szczęście, a może raczej… pecha, że zawsze znajduje się w miejscach, gdzie historia akurat zmienia swój bieg. Los miota nim zarówno w czasach komuny, jak i w nowoczesnej, demokratycznej Polsce doprowadzając do zabawnych wpadek.

Cykl MaMa w Kinie Prahajest stworzony specjalnie dla Mam z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka). Jest to okazja nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają w domu niemowlę lub przedszkolaka. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu. Na sali kinowej jest przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Podczas seansu, na sali jest dostępne miejsce do przewijania, pieluchy oraz kosmetyki pielęgnacyjne. Animatorzy prowadzą animacje i zabawy dla dzieci. Podczas trwania spotkania dzieci pozostają pod opieką rodziców/opiekunów.

Zapraszamy wszystkie Mamy z dziećmi na spotkania z cykluMaMa w Kinie Praha!

 

REZERWACJA BILETÓW:

Kasa Kina Praha

ul. Jagiellońska 26

03-719 Warszawa

tel. 22 343 03 10