15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Mama w południe – nowy cykl w Domu Kultury Świt

Avatar
6 października 2016

Jesteś młodą mamą, a kochasz kino i chciałabyś ze swoim maleństwem pójść na seans filmowy? Zapraszamy młodo upieczone mamy na specjalne spotkania z cyklu Mama w południe. To niepowtarzalna okazja nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy właśnie zostali rodzicami. Pierwszy pokaz odbędzie się już 13 października o godz.12.00, na którym pokażemy film Julieta w reżyserii Pedro Almodóvara!

Pierwsze spotkanie z cyklu odbędzie się już 13 października o godz.12.00, na którym pokażemy najnowszy film Pedro Almodóvara Julieta. Kobiece kino w perspektywie słynnego hiszpańskiego reżysera, który uwielbia opowiadać historie kobiet na dużym ekranie. Zapraszamy również na prezentacje kosmetyków w stoisku Mary Kay.

Stoisko Mary Kay dla mam proponuje wykonanie zabiegu Satynowe Dłonie, który w kilka chwil zamieni skórę dłoni każdej mamy w aksamit i pomoże zadbać o atopową skórę dziecka. Dla pierwszych 3 mam dodatkowo dobór i nałożenie podkładu ochronnego na sezon jesienno-zimowy na miejscu. Pozostałe panie, które są zainteresowane doborem mogą zapisać się bezpłatnie na dobór w późniejszych terminach. Przy zapisaniu siebie i grupy 4 koleżanek na bezpłatne warsztaty z doborem podkładu w jednym terminie nagroda w postaci Voucheru nawet 200zł na kosmetyki Mary Kay.

Seanse przeznaczone dla dzieci od niemowlaka do 3-latka. Spotkania będą odbywać się w wybrany czwartek miesiąca w samo południe o godz.12.00.

Specjalny seans dla Mam to wyjątkowe warunki dla dzieci. Na sali kinowej będzie przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu. Podczas seansu, na sali są dostępne pieluchy, kosmetyki pielęgnacyjne oraz miejsce do przewijania. Na sali będzie znajdował się kącik wyposażony w gry i zabawki dla najmłodszych. Podczas trwania spotkania dzieci będą pozostawać pod opieką rodziców/opiekunów.

13 października, godz.12.00 – Julieta, reż Pedro Almodovar Julieta (Emma Suarez) to mieszkająca w Madrycie kobieta w średnim wieku. Przypadkowe spotkanie z Beatriz (Michelle Jenner), przyjaciółką córki, wywołuje w kobiecie powrót wspomnień. Julieta zaczyna je spisywać, doprowadzając do konfrontacji z przeszłością. Musi zmierzyć się z siłą miłości do rybaka Xoana (Daniel Grao), którego utraciła w wyniku śmiertelnego wypadku.

Zapraszamy wszystkie Mamy z dziećmi na spotkania z cyklu Mama w południe!