15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Nowe przygody księżniczki Dorotki w Boomerangu

Avatar
28 lutego 2019

Urocza księżniczka Szmaragdowego Miasta zmierzy się z kolejnymi wyzwaniami, walcząc o ład i porządek w barwnym świecie wróżek, skrzydlatych małp oraz innych nadzwyczajnych stworzeń. Premiera nowych odcinków serialu „Dorotka i czarnoksiężnik z Krainy Oz” już 9 marca w Boomerangu.

Kreskówka powstała w oparciu o klasyczną serię książek Lymana Franka Bauma, a jej akcja rozgrywa się niedługo po tym, jak tytułowa bohaterka, dzięki wsparciu swoich przyjaciół, zdołała pokonać Złą Czarownicę z Zachodu. W nagrodę za zasługi władczyni Ozma mianowała Dorotkę księżniczką Szmaragdowego Miasta. Prędko okazało się, że rezolutna dziewczynka z Kansas jest wręcz stworzona do tej roli.
W nadchodzących odcinkach widzowie będą mogli zobaczyć nowe przygody małej bohaterki, która sprawuje królewskie obowiązki z entuzjazmem, odwagą i wielkim zapałem. Spoczywa na niej duża odpowiedzialność, ponieważ Kraina Oz jest dość chaotyczna. Na szczęście, pracując na gospodarstwie, bohaterka nauczyła się, jak wprowadzać porządek wszędzie tam, gdzie panuje nieład. Dzięki temu każdego dnia wraz z Drwalem, Lwem, Strachem na Wróble oraz pieskiem Toto zajmuje się tropieniem wszelkich aktywności, które w magiczny sposób mogłyby zagrażać spokojowi jej ukochanych podwładnych.
Premiera nowych odcinków serialu „Dorotka i czarnoksiężnik z Krainy Oz” już 9 marca. Emisja w soboty i niedziele o godz. 9:15 w Boomerangu.

O Turner International

Turner International odpowiada za takie czołowe marki jak CNN, TNT, Cartoon Network i TCM, jak również inne kanały oraz działalność nadawcy w Ameryce Łacińskiej, Europie, na Bliskim Wschodzie, Afryce i regionie Azji i Pacyfiku. Nadaje kanały płatnej i darmowej telewizji, jak również dostarcza usługi poprzez Internet, współpracuje komercyjnie z różnymi partnerami przy przedsięwzięciach z dziedziny mediów; działa w porozumieniu z Warner Bros. i HBO, by zwiększyć globalny zasięg WarnerMedia. Turner odpowiada za 48 marek telewizyjnych nadawanych jako 180 kanałów, w 34 językach w ponad 200 krajach. Turner International jest spółką zależną Turner, części koncernu WarnerMedia.