15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Nowe warianty smakowe Day Up Pearls

Avatar
20 września 2018

Arteta w najnowszej linii produktu DayUp Pearls wprowadza na rynek trzy nowe warianty smakowe:

• Pomarańcza i kakao
• Guawa i marakuja
• Banan i granat

Nowe smaki to rozszerzenie linii DayUp Pearls, które dostępne były do tej pory w trzech wariantach smakowych: mango-banan, malina-jagoda, morela-kakao.

DayUp Pearls to mieszanka musu owocowego ze śmietanką kokosową, tapioką i wiórkami kokosowymi oraz – w zależności od wariantu smakowego – dodatkami, np. musem z guawy czy granatu.

To smaczna alternatywa dla deserów mlecznych, a przy tym w pełni naturalna. Hasło marki #bezściemy w pełni oddaje skład produktów. Nie zawierają one sztucznych substancji zapachowych, wypełniaczy, syntetycznych witamin, dodatków, barwników, polepszaczy smaków oraz konserwantów. Do ich wyrobu nie użyto cukru, słodzików, syropu glukozowego ani tłuszczów utwardzanych.

Dziś atrakcyjny koncept w segmencie superfoods nie wystarczy – konsumenci oczekują produktów „w trendach”, w wygodnych opakowaniach, ale w osiągalnych dla nich punktach cenowych. W odpowiedzi na ich potrzeby we wrześniu 2018 r., linię produktów DayUp Pearls rozszerzyliśmy o trzy nowe smaki. To kolejne, łatwo dostępne porcje zdrowego posiłku w poręcznym opakowaniu – komentuje nowość Bartosz Ponikło – Dyrektor ds. Marketingu Arteta.