15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Nowość w rodzinie masek z glinką L’Oréal Paris

Avatar
28 listopada 2018

Napięty grafik, aktywny tryb życia i nieustanny pośpiech to Twoja codzienność? Po długim, wyczerpującym dniu, jedyne o czym marzysz to chwila relaksu, która często wydaje się być prawdziwym luksusem. Na szczęście mamy na to całkiem prosty i skuteczny sposób!

Do rodziny kultowych już Masek Czysta Glinka dołączyła nowość! Maska rozjaśniająca z ekstraktem z cytrusa yuzu, która dzięki swoim właściwościom i wyjątkowej formule sprawi, że Twoja twarz będzie nie tylko zdrowa i rozświetlona, ale także oczyszczona!

MASKA CZYSTA GLINKA ROZJAŚNIAJĄCA
Nowa rozjaśniająca Maska Czysta Glinka od L’Oréal Paris pomoże Ci uzyskać natychmiastowy efekt oczyszczenia oraz rozjaśnienia skóry twarzy. Unikalne połączenie 3 mineralnych glinek absorbuje wszelkie zanieczyszczenia, redukuje niedoskonałości i zmniejsza ilość wydzielanego sebum. Formuła maski została wzbogacona o składnik pochodzenia roślinnego
– ekstrakt z cytrusa yuzu, znany ze swoich właściwości rozjaśniających. Wyrówna koloryt i poprawi strukturę skóry, nadając jej zdrowy blask i nie wysuszając jej. Twoja twarz będzie nie tylko zdrowa i rozświetlona, ale także oczyszczona z toksyn!

JAK STOSOWAĆ MASKĘ CZYSTA GLINKA?
Wystarczy nałożyć równomierną warstwę maseczki na czystą, suchą skórę, omijając okolice oczu i ust. Pozostaw maskę na
10-15 minut, a następnie spłucz letnią wodą, przy okazji masując twarz kolistymi ruchami. Stosuj maskę trzy razy w tygodniu,
aby uzyskać najlepsze efekty.