15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Podaruj bliskim słowa na święta i wesprzyj Fundację Herosi!

Avatar
17 grudnia 2020

Święta to wyjątkowy czas. Obdarowujemy wtedy swoich bliskich miłością, czułością i… prezentami. Jednak jeszcze więcej radości sprawia nam pomoc potrzebującym, dlatego platforma How2 przekaże złotówkę z każdego zakupionego vouchera świątecznego na Fundację Herosi wspierającą dzieci z chorobą nowotworową. A rodzice, którzy spędzają czas ze swoimi dziećmi w szpitalu, dostaną kody na wybrane ebooki.

Nie masz pomysłu na świąteczny prezent? Zastanawiasz się, co sprawi radość twoim bliskim? Mamy dla ciebie idealne rozwiązanie. Podaruj swoim bliskim słowa – piękne, poruszające albo bawiące do łez, które mogą ich zainspirować i stać się początkiem nowego rozdziału w ich życiu. Kupisz je bez wychodzenia z domu! Odwiedź platformę How2 i zdecyduj, który z kilkudziesięciu dostępnych na niej multimedialnych ebooków najbardziej spodoba się ważnym dla ciebie osobom. A jeśli boisz się, że nie trafisz w ich gusta, możesz postawić na voucher, który pozwoli na własną rękę wybrać im wymarzoną wirtualną książkę – pełną filmów, zdjęć i interaktywnych niespodzianek. A jest w czym wybierać.

Dodatkowo dużą radością dla Ciebie i obdarowanych bliskich może być fakt, że część dochodu z każdego zakupionego vouchera świątecznego How2 przekaże na pomoc Fundacji Herosi. A każdy z rodziców podopiecznych Fundacji, spędzający święta wraz ze swoim dzieckiem na oddziale onkologii, otrzyma również świąteczny voucher umożliwiający bezpłatne pobranie wybranego ebooka.

Współpraca z platformą How2 jest dla nas cenną inicjatywą, za którą jesteśmy bardzo wdzięczni. Cieszymy się, że mogą z niej skorzystać także rodzice naszych podopiecznych, którzy na co dzień spędzają wiele godzin przy łóżkach swoich dzieci i ze względów epidemiologicznych nie mogą opuszczać oddziału – mówi Aneta Rostkowska-Rau, założycielka i członek Zarządu Fundacji Herosi. – Zabranie do szpitala wielu książek jest trudne, a opcja otrzymania wybranego ebooka do czytania na telefonie lub laptopie będzie dla rodziców naszych podopiecznych wspaniałym upominkiem. Cieszymy się z tej współpracy i zachęcamy do zakupu voucherów świątecznych na prezent – a tym samym do wsparcia Fundacji.

Fundacja Herosi to organizacja pożytku publicznego, która od 2009 roku aktywnie wspiera dzieci z chorobami nowotworowymi. Jej wolontariusze realizują marzenia podopiecznych, organizują spotkania ze znanymi osobami, wyjazdy na mecze, treningi, pokazy mody, sesje zdjęciowe i koncerty. Fundacja regularnie wspiera i odwiedza pacjentów na oddziale Kliniki Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie leczą się dzieci z całej Polski. Jest to wiodąca klinika leczenia guzów litych, referencyjna dla leczenia guzów kości. Co więcej klinika kompleksowo leczy dzieci od etapu diagnozy, poprzez chemioterapię, zabiegi operacyjne aż po rehabilitację i wsparcie psychologiczne. Więcej informacji na: www.herosi.eu

How2 to innowacyjna platforma stworzona przez Agnieszkę Hyży, Annę Zofię Powierżę i Dawida Urbana, a jednocześnie pierwsze w Polsce w pełni cyfrowe wydawnictwo. Ebooki tworzone przez How2 to zupełnie nowa jakość na polskim rynku wydawniczym. Wyróżnia je to, że są multimedialne – zawierają wiele materiałów audiowizualnych, są interaktywne i powstają z myślą o e-czytelniku. Ich treść odpowiada na pytania najczęściej zadawane przez internautów w popularnej wyszukiwarce Google. Dostępne są wyłącznie na platformie How2 i nigdy nie zostaną wydane w tradycyjnej, papierowej formie. Wśród ich autorek i autorów znajdują się zarówno lubiane i cenione gwiazdy, uznani eksperci, jak i zdolni debiutanci. Do tej pory How2 wydało ponad 40 multimedialnych ebooków – w tym: Katarzyny Bosackiej, Anny Marii Wesołowskiej, Katarzyny Pakosińskiej, Piotra Czaykowskiego, Moniki Mrozowskiej, Sylwii Bomby, Kach Błażejewskiej-Stuhr czy Magdy Beredy.

Jako ludzie pomaganie mamy we krwi. How2 powstało z potrzeby pomagania tym, którzy mają wiedzę i chcą ją przekazać dalej, jak i tym, którzy tej wiedzy potrzebują – mówi Anna Powierża, CEO & Creative Director How2. 2020 okazał się krytycznym momentem, w którym musieliśmy się wreszcie zatrzymać w pędzie i zastanowić nad naszym dotychczasowym postępowaniem. Jest więc to szczególny rok, który zweryfikował, co tak naprawdę jest w życiu ważne. Na pierwszym miejscu postawiliśmy zdrowie nasze i naszych bliskich, jako cywilizacja przechodzimy bowiem ważny egzamin z wytrwałości i determinacji w walce z wirusem. Podopieczni Fundacji Herosi często od najmłodszych lat walczą o swoje zdrowie i życie wraz z rodzicami na oddziałach onkologicznych, będąc dla nas wszystkich pięknym przykładem. Dlatego jesteśmy dumni, że jako How2 możemy wraz z naszymi czytelnikami wesprzeć tych małych bohaterów i ich bliskich, pokazując moc ludzkiej solidarności.