15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Poduszki Cebuszki od Ceba Baby dla Ciebie i całej Rodziny

Avatar
14 maja 2021

W momencie, gdy dowiadujemy się, że zostaniemy rodzicami, zwłaszcza przy pierwszym dziecku, świat staje do góry nogami. Wpadamy w euforię i zastanawiamy się, jak sobie poradzimy z nowym wyzwaniem. Poza zadbaniem o zdrowie i niezbędne badania, przychodzi czas na skompletowanie wyprawki, zarówno dla mamy, jak i dla potomka.

Firma Ceba Baby posiada w swoim asortymencie niezbędne produkty, aby zapewnić komfort i możliwość zakupu wszystkiego w jednym miejscu.
Z miłości do rodziców i dzieci, asortyment marki został poszerzony o wyjątkowe poduszki, które już od pierwszych miesięcy ciąży służą przyszłym mamom, umożliwiając komfortowe ułożenie się podczas spania.

Poduszka Cebuszka to inwestycja na długie miesiące, ponieważ jest niezastąpiona w okresie ciąży, w czasie połogu oraz karmienia dziecka, a nawet podczas nauki siadania smyka, kiedy to zapewnia miękkie i stabilne podparcie.

Poduszka została zaprojektowana dla najbardziej wymagających kobiet, dopasowująca się do ciała, co pozwala na znalezienie idealnej pozycji i oddanie się chwili relaksu.

 

Poduszka Duo posiada dwie komory, z których pierwsza wypełniona jest miękkimi silikonowymi kuleczkami i przeznaczona pod głowę , a druga wypełniona mikroperłą styropianową ,dopasowująca się idealnie do pozycji ciała, dzięki czemu kręgosłup zostaje odciążony, a użytkownik może się zrelaksować. Poduszki Multi oraz Mini posiadają jedną komorę wypełnioną w całości mikroperłą styropianową. Warto podkreślić, że mikroperła styropianowa, która służy też do wypełniania poduszek rehabilitacyjnych, może być w Poduszcze Cebuszce uzupełniana, tak by zaspokajać indywidualne upodobana i potrzeby. Granulat jest antyalergiczny, bezzapachowy, doskonale tolerowany przez alergików, odporny na grzyby, bakterie czy biologiczną pleśń; zapewnia odpowiednią sterylność oraz bezpieczeństwo. Pokrowce wykonane są z elastycznej dzianiny bawełnianej w kolorystyce i wzornictwie, gdzie każdy z pewnością znajdzie odpowiedni nadruk dla siebie.

W trosce, aby czas oczekiwania, czas pierwszego kontaktu oraz wspólnego przytulania, karmienia i budowania więzi przebiegał w spokojnej atmosferze, warto sięgnąć po jedną z poduszek z asortymentu Ceba Baby. Jakość została potwierdzona przez TÜV NORD Polska, a więc z pewnością jest to idealny wybór dla wymagających i ceniących bezpieczeństwo rodziców.

Z okazji zbliżających się świąt: Dnia Mamy, Dnia Dziecka czy Dnia Ojca, Poduszka Cebuszka jest idealnym prezentem dla wszystkich członków rodziny! Wybór takiego prezentu zapewni zadowolenie i komfort wszystkich domowników, a jak wiadomo, zadowolony rodzic to zadowolone dziecko.

Zapraszamy do zapoznania się z różnymi wariantami i wybrania spośród szerokiej gamy produktów wyprawki dla swoich bliskich. Warto skorzystać, szczególnie że część asortymentu jest w promocyjnej cenie: https://cebababy.eu/pl/c/Poduszki-Cebuszki/54