15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Pokazy przedpremierowe „Był sobie pies 2” i prezenty w Multikinie!

Avatar
26 września 2019

„Był sobie pies 2” czyli kontynuacja megahitu o perypetiach psa Baileya powraca na ekrany Multikina! W weekend 28 i 29 września w całej sieci Multikino odbędą się pokazy przedpremierowe filmu. Do biletów zakupionych z kartą Rodzina do Kina dzieci otrzymają naklejki lub plakaty z bohaterami filmu.

Podobnie jak w pierwszej części „Był sobie pies”, tak i tym razem na widzów czeka sporo zabawnych oraz wzruszających momentów. Film zachwyci widzów w każdym wieku. Dla wszystkich miłośników czworonożnych przyjaciół, Multikino przygotowało niespodziankę – pokazy przedpremierowe z prezentami! Wystarczy odwiedzić Multikino w weekend 28 i 29 września, zabrać ze sobą kartę Rodzina do Kina i wziąć udział w specjalnych przedpremierowych seansach „Był sobie pies 2”. Przed pokazem w kasach kin można odebrać GRATIS naklejkę bądź plakat z filmu! Liczba naklejek i plakatów jest ograniczona, więc nie warto zwlekać z zaplanowaniem seansu. Bilety na seans oraz kartę Rodzina do Kina można zakupić w kasie kina lub na stronie www.multikino.pl.

Karta Rodzina do Kina uprawnia do zakupów z 20% zniżką w kinowych barach oraz Multishopie. Dzięki karcie każdy bilet jest w cenie biletu dziecięcego. Użytkownicy, którzy zarejestrowali kartę on-line i udzielili zgody marketingowej, mogą zbierać punkty i wymieniać je na nagrody. Każdy kupiony bilet z kartą to 1 punkt. Wystarczy zebrać 5 punktów, żeby odebrać zestaw gratis. Natomiast 10 punktów można wymienić na bilet gratis. Lista aktualnych nagród oraz szczegóły akcji znajdują się na stronie www.multikino.pl/rodzina.

Do zobaczenia w Multikinie na pokazach przedpremierowych filmu „Był sobie pies 2”!