15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Poznaj nowego Ben 10 i weź udział w kosmicznym konkursie

Avatar
5 października 2016

Superbohater Cartoon Network, Ben Tennyson, powraca, by ratować świat przed złem w zupełnie nowej odsłonie serialu. Z pomocą magicznego zegarka Ben zmienia się w kosmitów o wyjątkowych supermocach i przeżywa niesamowite przygody. Wielki powrót Ben 10 na antenę Cartoon Network już w poniedziałek, 10 października. W dniu telewizyjnej premiery wystartuje kosmiczny konkurs organizowany przez Egaga.pl i Cartoon Network.

Główny bohater serialu to odważny i zabawny dziesięciolatek. Podczas wakacji, które spędza podróżując ze swoim dziadkiem Maxem i kuzynką Gwen, Ben znajduje magiczne urządzenie – zegarek Omnitrix. Od tej pory może dzięki niemu zmieniać się w jednego z dziesięciu wyjątkowych i potężnych kosmitów – od Szybciora, który zwiększa prędkość Bena tak, że może szybciej ukończyć swoje codzienne obowiązki, do Diamentogłowego, który potrafi walczyć z wrogami strzelając ze swoich dłoni kryształowymi odłamkami. Wykorzystując niezwykły zegarek Ben ma dostęp do świata pozaziemskich umiejętności, co często skutkuje niezliczoną ilością zabawnych i niepowtarzalnych przygód. W nowym serialu pojawią się nieznani dotąd kosmici i niespotkane wcześniej czarne charaktery.

Egaga.pl specjalnie dla czytelników portalu przygotowała wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania będą niespodzianki prosto z kosmicznego świata Ben10. Aby je zdobyć, wystarczy, że fani serialu przebiorą się z kosmitów Ben10. Rywalizacja wystartuje już 10 października, w dniu telewizyjnej premiery nowej odsłony serialu. Śledźcie nowe odcinki Ben10 w Cartoon Network, wybierzcie razem z dzieckiem, który z kosmitów jest waszym ulubionym i razem przygotujcie wyjątkowe przebranie. Więcej szczegółów na temat konkursu już niebawem na egaga.pl.