15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

RE9 ADVANCED® PREPWORK WODA MICELARNA ORAZ ŻELOWA MASKA DO TWARZY NA NOC

Avatar
11 czerwca 2019

Kolekcja Arbonne RE9 Advanced Prepwork została stworzona dla osób, które prowadzą „zabiegany” tryb życia. Produkty z kolekcji Prepwork zawierają wyjątkową mieszankę składników pochodzących z superżywności, która pomaga zachować zdrowo wyglądający blask skóry bez dodatkowego wysiłku.

Produkty z gamy RE9 Advanced Prepwork zawierają wyjątkową mieszankę składników pochodzenia roślinnego pozyskiwanych z owoców, w tym witaminy C i E, przeciwutleniacze, kwasy omega oraz substancje odżywcze pochodzenia roślinnego, które wspomagają odpowiedni poziom nawilżenia.

RE9 ADVANCED®
WODA MICELARNA

Pojemność: 50 ml
„Głównym składnikiem nowej Wody micelarnej z kolekcji RE9 Advanced Prepwork są micele, maleńkie grupy cząsteczek, które pomagają zmiękczyć wodę i wyłapują brud i zanieczyszczenia” – tłumaczy Carol Diarra, Główna Dyrektor ds. Marketingu Arbonne. „Produkt natychmiastowo usuwa codzienne zanieczyszczenia, podczas gdy woda kokosowa pielęgnuje skórę poprzez jej nawilżenie” – dodaje Diarra.

DZIAŁANIE:
Formuła Wody micelarnej to 3w1, która pomaga usunąć codzienne zanieczyszczenia, brud i nadmiar sebum, aby dokładnie oczyścić pory bez nadmiernego wysuszenia. Dodatkowo odświeża, tonizuje i nawilża skórę, przygotowując ją do kolejnego etapu pielęgnacji. Formuła jest delikatna i nie zawiera mydła, dzięki czemu można go stosować dwa razy dziennie.

RE9 ADVANCED® PREPWORK ŻELOWA MASKA DO TWARZY NA NOC

Pojemność: 50 ml

Produkty z gamy RE9 Advanced Prepwork zawierają wyjątkową mieszankę składników pochodzenia roślinnego pozyskiwanych z owoców, w tym witaminy C i E, przeciwutleniacze, kwasy omega oraz substancje odżywcze pochodzenia roślinnego, które wspomagają odpowiedni poziom nawilżenia.

DZIAŁANIE:
Żelowa maska do twarzy na noc z kolekcji RE9 Advanced Prepwork to lekki żel, który zapewnia wysuszonej skórze natychmiastowy, orzeźwiający wzrost nawilżenia. Żel zawiera mieszankę składników pochodzących z superżywności, witaminy C i E, przeciwutleniacze, kwasy omega i składniki pochodzenia roślinnego, zapewniające nawilżenie, aby móc odkryć blask skóry.

KLUCZOWE SKŁADNIKI:
Żelowa maska do twarzy na noc zawiera następujące składniki:
• Ceramid z maliny pochodzi z superżywności i zawiera kwasy omega-3 i -6. Jest jednym z głównych składników, które wspomagają nawilżanie; zawiera przeciwutleniającą witaminę E
• Wyciąg z komórek macierzystych borówki czerwonej uzyskany w zrównoważonym procesie zawiera witaminy C oraz E, a także polifenole. Przyczynia się do poprawy wyglądu skóry pod względem blasku i gładkości poprzez działanie odżywiające
• Roślinny wyciąg z korzenia konwalnika wspomaga uzupełnianie poziomu nawodnienia skóry i zapewnia jej długotrwałe nawilżenie
• Śliwka kakadu uzyskana w zrównoważonym procesie zawiera witaminę C, pomaga zwiększyć i zachować nawilżenie skóry, zmniejszając widoczność drobnych zmarszczek i przywracając jej naturalny, młodzieńczy blask

SPOSÓB UŻYCIA:
Sukces w ciągu jednej nocy to nie sen. Nałóż tę lekką, żelową maskę na twarz, zanim położysz się spać i pozwól jej wspomóc regenerację wysuszonej skóry podczas snu. Dzień dobry, skóro miękka jak u dziecka!