Restauracja Japońska Inaba została założona w 1998 roku i jest restauracją o wieloletniej tradycji. Znajduje się w samym centrum Warszawy. Korzystna lokalizacja zapewnia szeroki wybór możliwości dotarcia do lokalu –pieszo, samochodem lub tramwajem!
Wystrój lokalu na pierwszy rzut oka może się wydać trochę skromny, nawet surowy, lecz właśnie taki wystrój odzwierciedla prostotę i styl jaki można spotkać w prawdziwym japońskim domu. Miła i kompetentna obsługa zawsze z łatwością wyjaśnia tajemnice kuchni japońskiej, pomaga w wyborze menu i objaśnia zasady obowiązujące przy japońskim stole.
Restauracja posiada szeroki wybór dań kuchni japońskiej. Z przyjemnością podaje Gościom takie japońskie przysmaki, jak: sushi, i sashimi, a także dania jednogarnkowe Sukiyaki, Shabu Shabu. Oferta lunchowa jest aktualna codziennie od godz. 11:30 do godz. 17:00, co jest idealnym rozwiązaniem na weekendowe rodzinne wypady.
Inaba jest miejscem odpowiednim na każda okazję: szybki lunch, spotkanie biznesowe, kolację w gronie znajomych oraz różnego rodzaju imprezy okolicznościowe.
Restauracja składa się z dwóch sal: głównej sali konsumpcyjnej i niewielkiej sali bocznej, zwanej salą karaoke. Dla komfortu Gości do sali wstawiono wygodne kanapy, a podłogę wyłożono miękką wykładziną.
Mile wdziani są Goście z małymi dziećmi. Specjalnie dla nich przygotowano udogodnienia np.: przewijak, krzesełko, zabawki dla dzieci.