15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Serwis hauFotka.pl

Avatar
26 listopada 2012

Serwis hauFotka.pl to miejsce dla tych, którzy kochają zwierzęta, w szczególności psy.

Tutaj zatrzymasz czas swojego pupila. Każdy może pokazać światu swojego przyjaciela. To właśnie na hauFotka.pl można podziwiać psy innych użytkowników, można oceniać, a oceny budzą emocje…

Serwis hauFotka.pl to miejsce, gdzie można przeczytać o możliwości adopcji oraz o tragicznych zaginięciach naszych pupili. W tym miejscu będzie można zobaczyć pupili znanych osób ze świata show-biznesu. Serwis dostarcza specjalnie dedykowaną aplikację na telefon bądź tablet z systemem Android. Za pomocą aplikacji użytkownik za pomocą dwóch (2 sic!) pstryknięć sprawi, ze zdjęcie pupila pojawi się na Serwisie. Kolejną funkcjonalnością Serwisu jest możliwość opisywania zdjęć, tworząc tzw. memy internetowe. Funkcjonalność ta sprawia, że zdjęcia nabierają innego wymiaru. Są często udostępniane przez użytkowników, co sprawia, że stają się zdjęciami globalnymi.
Często przeprowadzane konkursy fotograficzne z nagrodami są elementem, który przyciąga szersze grono użytkowników.

Profile Serwisów na Facebook’u dają doskonały feedback, który Zespołowi HauFotka.pl pozwala tworzyć, udoskonalać i pozyskiwać z każdym miesiącem kolejnych użytkowników.
HauFotka.pl to miejsce dla miłośników psów!