15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Super Dopasowanie = Super Długotrwałość

Avatar
3 października 2019

Marka Maybelline New York, wywodząca się z miasta, które nigdy nie śpi, wie, że życie współczesnej dziewczyny wymaga pewności siebie, podejmowania szybkich, odważnych decyzji oraz idealnego wyglądu, bez potrzeby poprawiania makijażu
w ciągu dnia. Nowoczesne, młode, bezkompromisowe kobiety, które wiedzą czego chcą i potrzebują kosmetyków, które będą dotrzymywać im kroku każdego dnia, a makijaż będzie wyglądał #flawless, tak w ciągu dnia, jak i nocy.

Cztery nowości od Maybelline New York przygotują skórę do aplikacji makijażu oraz zapewnią jego trwałość. Baza pod podkład Maybelline New York Face Studio Prime wygładza skórę, kamufluje niektóre niedoskonałości i utrwala makijaż. Trzy nowe odsłony bazy, odpowiadając na potrzeby skóry współczesnych kobiet, zapewniają rozświetlenie, krycie zaczerwienionych obszarów i ochronę przeciwsłoneczną. Szerokie portfolio pozwala na łatwe dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb. Druga jesienna nowość marki – Spray utrwalający makijaż Maybelline New York Lasting Fix sprawi, że makijaż pozostanie nienaruszony przez cały dzień, nawet do 16 godzin*, a puder, który jest jednym z głównych składników spray’u, zapewni matowość skóry i odporność na pot. Pozwól sobie na rozkosz super trwałego makijażu!

Super dopasowanie! Super Długotrwałość! Super Ty!