15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Walka z cellulitem i starzeniem się skóry Cryoform.

Avatar
5 lipca 2021

CRYOFORM
Walka z cellulitem i starzeniem się skóry Cryoform stworzony przez specjalistów EISENBERG to cała siła i powaga prawdziwego lekarstwa. Aktywny żel-krem antycellulitowy zapobiega starzeniu się skóry, przy jednoczesnym odpowiednim drenowaniu, ujędrnianiu i stymulacji krążenia krwi. Dodatkową zaletą jest zawartość formuły Trio-Moléculaire®, która regeneruje, stymuluje i dotlenia skórę. Stanowi ona serce całej linii kosmetyków EISENBERG i zawiera 3 aktywne molekuły.CRYOFORM Idealna sylwetka z pierwszym kosmetykiem antycellulitowym, który także przeciwdziała starzeniu się skóry. Dzięki wyselekcjonowanym wyciągom roślinnym połączonym z kofeiną, kamforą oraz eukaliptusem wyszczupla, usuwa toksyny, drenuje, ujędrnia, stymuluje krążenie krwi. Formuła Trio-Moléculaire® gwarantuje intensywne działanie zapobiegające starzeniu się skóry. Szybkie i widoczne rezultaty w walce z cellulitem i skórką pomarańczową! Cryoform EISENBERG to doskonały kosmetyk wyszczuplający. Przy stosowaniu całorocznym pomaga utrzymać zgrabną sylwetkę. Skutecznie eliminuje uczucie zmęczonych nóg dzięki składnikom stymulującym krążenie. Dzięki temu, że nie zawiera dodatkowych substancji zapachowych może być używany przez osoby wyczulone na różne aromaty.
Sposób użycia: Stosować rano i/lub wieczorem, starannie wmasować w miejsca poddawane zabiegowi.FORMUŁA TRIO-MOLÉCULAIRE®
Została opracowana po wieloletnich badaniach i testach. Stanowi ona serce całej linii kosmetyków EISENBERG i zawiera 3 aktywne molekuły, które wspierają regenerację, stymulują i dotleniają skórę.
• Enzymy – REGENERUJĄ
Enzymy o działaniu keratolicznym, biotechnologiczne molekuły, regenerujące skórę poprzez usunięcie korneocytów, które sprawiają, że skóra jest gruba, szara i zmęczona. Sprzyjają doskonałemu wchłanianiu przez skórę składników aktywnych i gwarantują lepszą strukturę płaszcza lipidowego.
• Cytokiny – STYMULUJĄ
Cytokiny, molekuły będące kluczem do samoregulacji na poziomie komórkowym, są peptydowymi „posłańcami” niektórych komórek (białe krwinki, komórki układu immunologicznego). Oddziałują na receptory innych komórek, aby pobudzić wiele procesów życiowych, w tym regenerację komórek. Cytokiny zawarte w produktach EISENBERG są wyciągami pochodzącymi z mleka. To wyselekcjonowane polipeptydy (grupa aminokwasów) o uregulowanej i sprawdzalnej aktywności biologicznej.
• Biostymuliny – DOTLENIAJĄ
Biostymuliny, wyciągi z młodych pędów buka, dotleniają komórki, są więc dla nich źródłem energii, i pobudzają syntezę kolagenu oraz elastyny, dzięki czemu tonizują i ujędrniają. Niezwykłe działanie pielęgnacji EISENBERG to połączenie odpowiednich i specjalnie wyselekcjonowanych składników oraz zastosowanie Formuły Trio-Moléculare®Kosmetyki dostępne są w perfumeriach Sephora i na sephora.pl