Czy Wars i Sawa żyli naprawdę, kim był Światowid, co się działo w Jazdowie i kto pływał tratwą po Wiśle?
Odpowiedzi na te pytania będą mogli poznać uczestnicy warsztatów „Warszawa. Lubię to!”.
Warszawa. Lubię to! – to nowy cykl warsztatów historyczno-plastycznych o Warszawie rozpocznie się w najbliższą sobotę, 13 października w Sali Małego Powstańca MPW. Zajęcia skierowane są dla dzieci w wieku 8-10 lat. Najmłodsi podczas 8 spotkań dowiedzą się jak rosła Warszawa i jak zmieniało się życie jej mieszkańców. Poznają znaczenie zapomnianych dziś słów i wygląd nieistniejących już miejsc, a przede wszystkim same wezmą udział w tworzeniu opowieści o Warszawie i Warszawiakach, nadając Miastu nowe kolory i budując je według swojej własnej wizji.
Rezerwacja lubieto@1944.pl





