15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Własny ogródek! Hobby czy dobra zabawa?

Avatar
12 czerwca 2016

Galeria Mokotów zaprasza najmłodszych na kolejne, bezpłatne warsztaty! Tym razem sobotnie spotkanie przebiegnie pod hasłem „Własny mini ogródek”! 18 czerwca dzieci przekonają się, że założenie własnego mini ogródka to dobra zabawa, a może i początek hobby?

Jakie rośliny można hodować w domu? Czy są warzywa, które wyrosną w doniczce? Czego do życia potrzebują rośliny? Jak urządzić własny ogródek? Na te i inne pytania będzie można poznać odpowiedź już w sobotę w Galerii Mokotów. Dzieci zasadzą własne sadzonki i ozdobią doniczki. Zagadnienia związane z ogrodem i pielęgnacją roślin – to wszystko w najbliższą sobotę w Galerii Mokotów w godzinach 12.00 – 17.00, na poziomie Alei Smaków. To już kolejne bezpłatne warsztaty na których dzieci, pod okiem wykwalifikowanych opiekunów, uczą się poprzez zabawę. Podczas gier i zabaw najmłodsi zdobywają wiedzę, a niektórzy być może nowe zainteresowania na lata. Warto zajrzeć.

Bezpłatne i pełne pomysłów warsztaty dla najmłodszych od początku roku odbywają się w  Galerii Mokotów w każdą sobotę.  Więcej informacji na mokotka.pl/#/

DSC_2973-1