15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Wyścigi MetLife Tour Kocham Rowerek w Łodzi już za nami!

Avatar
25 maja 2015

Ponad 250 dzieci nie wystraszyło sie porannego deszczu i zjawiło na starcie MetLife Tour Kocham Rowerek w Parku Baden-Powella w Łodzi. Wyścigi tradycyjnie rozpoczęły trzylatki, dla których liczyła się przede wszystkim dobra zabawa. Starsze dzieci dzielnie rywalizowały o miejsce na podium, ale w naszej zabawie wszyscy wygrywają. Każdy, kto przekroczył metę otrzymał niespodzianki i pamiątkowy dyplom.

Startującym kibicowali rodzice, przedstawiciele łódzkiej Policji i Straży Miejskiej oraz znany już naszym fanom Snoopy, maskotka Sponsora tegorocznych wyścigów. O zdrową formę naszych zawodników zadbał MetLife, który rozdał blisko 100 kg jabłek. MetLife przygotował także szereg konkursów i zabaw dla dzieci w różnym wieku. Dzieci mogły wybierać spośród rysowania, zapamiętywania lub nauki pierwszej pomocy przedmedycznej.

Kolejka chętnych ustawiała się do namiotu NC+. W kole fortuny można było wygrać kolorowe gadżety, wystarczyło wykazać się znajomością programów z oferty NC+.

Przedstawiciele Jaworzyna Tour pomagali zaplanować rodzinne wycieczki, Colgate i Palmolive edukowały maluchy z higieny dbania o zdrowe ciało i kolorowali buźki.

Ogromną frajdę sprawiły wszystkim uczestnikom niespodzianki przygotowane przez policjantów i policjantki oraz strażników miejskich z Łodzi.

Dzieci chętnie fotografowały się w radiowozach służb, przymierzały czapki i ćwiczyły pod ich czujnym okiem poruszanie się na rowerze w ruchu drogowym. Dla najlepszych czekał Kot Prewencjusz – maskotka KMP w Łodzi oraz odblaskowe gadżety zwiększające widoczność na drodze.

Bardzo cieszymy się, że w tym roku udało nam się wystartować – mówi mama 4letniego Oskara. Trochę obawialiśmy się pogody, ale warto czasem posłuchać dziecka. Oskar miał wielką frajdę z samego wyścigu, ale najbardziej cieszy się z dyplomu, który mu będzie o tych emocjach długo przypominał.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i do zobaczenia za rok!
Patronat Honorowy: Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska
Sponsor Tytularny: MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A.
Partnerzy Główni: Palmolive, Colgate
Akcję Zasila: Grupa Energa
Partner Wspierający: Jaworzyna Tour, Soniqa
Fundatorzy Nagród: MetLife, Endo,Wader, Ameet, Dr Gerard, Jupik
Patroni Medialni: Nasze Miasto, MiniMini+, teleToon+, Radiobajka, Gaga, Miasto Dzieci, babyonline, Sportowa Rodzina, Qlturka.pl, Ego dziecka, KidsZone, Bliżej Przedszkola, Radio Zet Gold.

 

chlopcy malowanie maluchy MiniMini policjant snoopy starszaki wyscig