15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Camp Mazury- kolonie i obozy dla dzieci

Avatar
6 lutego 2019

Wszystkie dzieci w wieku od sześciu do dwunastu lat gorąco zapraszamy do udziału w kolonii letniej Camp Mazury. Jest to idealna propozycja na wakacyjny odpoczynek i regenerację po intensywnym roku szkolnym.

W sezonie 2019 w naszej ofercie znajduje się sześć oryginalnych programów pobytowych:
Zdobywcy Przygód- https://campmazury.pl/pl/kolonie/17/zdobywcy-przygod
Zdobywcy Talentów- https://campmazury.pl/pl/kolonie/18/zdobywcy-talentow
Zdobywcy Sportu-Active- https://campmazury.pl/pl/kolonie/19/zdobywcy-sportu-active
Zdobywcy Sportu- Piłka Nożna- https://campmazury.pl/pl/kolonie/20/zdobywcy-sportu-ndash-pilka-nozna
Zdobywcy Lasu- https://campmazury.pl/pl/kolonie/22/zdobywcy-lasu-adventure
Zdobywcy Sprawności- https://campmazury.pl/pl/kolonie/23/zdobywcy-sprawnosci

Każdy z programów ma wyróżniające, niepowtarzalne atrakcje główne oraz wspólne dla wszystkich programów zajęcia ogólnocampowe. Nasze niezwykłe kolonie najlepiej opisują trzy słowa: aktywnie, kreatywnie i bezpiecznie.

Aktywnie, przede wszystkim dlatego, że wszystkie atrakcje, które oferujemy na kolonii łączy wspólny mianownik- ruch i aktywność fizyczna. W bogatym wachlarzu kilkudziesięciu wakacyjnych aktywności na Campie znajdują się podstawowe dyscypliny takie jak siatkówka, hokej na trawie, piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna, tenis ziemny, tenis stołowy oraz minigolf. Dodatkowo, korzystając z przepięknego mazurskiego usytuowania obiektu, w którym organizowane są kolonie, do listy dyscyplin tradycyjnych dopisać można następujące sporty wodne: kajaki turystyczne, windsurfing, skimboarding, deskę z wiosłem oraz rafting. Jedną z ulubionych form spędzania czasu przez campowiczów jest pływanie w basenie – idealna kombinacja relaksu i wypoczynku jednocześnie. Dla osób, które preferują bardziej intensywny wypoczynek w bliskim kontakcie z naturą przygotowaliśmy szereg wycieczek pieszych oraz rowerowych po malowniczych ścieżkach Welskiego Parku Krajobrazowego. Dużą popularnością wśród kolonistów cieszą się też wieczory z Zumba Party. Dla piłkarzy przygotowaliśmy serię treningów motywacyjnych, kondycyjnych i technicznych. Trening sprytu, koordynacji ruchowej oraz techniki dzieci poćwiczą grając w gry w rozmiarze XXL- Twistera i Jengę. Ponadto zabawy w gladiatorów, na trampolinach, w duże piłkarzyki oraz wiele innych aktywności fizycznych czeka na naszych małych gości.

Kreatywnie. Aby zainteresować dzieci i wypełnić czas emocjonującymi atrakcjami nie może być „zwyczajnie” i „szablonowo”, musi być kreatywnie, z pomysłem, w duchu nowoczesności. Co zatem proponujemy? Przejażdżki quadem i segwayem, wspinaczkę skałkową, zabawy w dmuchanej kuli toczącej się po płaskim podłożu oraz takiej, która unosi się na powierzchni wody. Niezwykłym wspomnieniem będą też bezpieczne bitwy łuczników oraz wędrówka na wysokości pomiędzy przeszkodami w parku linowym. Ekscytującym doświadczeniem z pewnością będzie paintball i zajęcia na strzelnicy oraz łucznictwo. Dla najstarszych kolonistów przygotowaliśmy coś extra-nocną grę terenową. Dla dziewczynek, które uwielbiają tworzyć i kreować zaplanowano szereg zajęć warsztatowych: tanecznych, kulinarnych, plastycznych, muzycznych oraz fotograficznych. Z kolei najmłodsi będę mieli możliwość zdobycia nowych sprawności i umiejętności. Czas wypełnią im twórcze zajęcia z dziedziny konstruowania, budowania i projektowania, przeplatane super aktywnymi zabawami.

Bezpiecznie. To słowo kluczowe, bo bezpieczeństwo kolonistów to dla nas priorytet. Na każdym etapie tworzenia i realizacji usługi dokładamy wszelkich starań, aby ten najważniejszy aspekt wypoczynku dzieci był bezwzględnie spełniony. Dbałość o bezpieczeństwo jest działaniem na wielu płaszczyznach poczynając od doboru zaufanej, odpowiedzialnej i doświadczonej kadry wychowawczej, poprzez utrzymanie całego sprzętu, infrastruktury obiektu i budynków hotelowych w jak najlepszym stanie technicznym, aż do wykwalifikowanego zespołu animacyjno-instruktorskiego, który bezpośrednio czuwa nad bezpieczną realizacją aktywnych atrakcji. Dodatkowym elementem zwiększającym bezpieczeństwo uczestników kolonii jest fakt, iż miejsce wypoczynku jest zamknięte dla osób postronnych, przebywają w nim wyłącznie grupy kolonistów wraz z opiekunami. Ośrodek jest ogrodzony i strzeżony.

Istotne jest również to, iż podczas trwania turnusów wraz z dziećmi w obiekcie przebywa wykwalifikowana pielęgniarka przez 24 godziny na dobę. Dbamy także o jakość posiłków i różnorodność wyżywienia tak, aby zaspokoić apetyt nawet najbardziej wymagających. Wykorzystujemy produkty świeże, nie stosujemy półproduktów i sztucznych dodatków. I ostatni, także ważny aspekt- kolonie są organizowane na małą skalę, w jednym sprawdzonym obiekcie. Dzięki temu organizatorzy są w stanie bezpośrednio monitorować pracę wychowawców czy animatorów, realizację programu i jakość świadczonych usług.

Link do filmu promocyjnego kolonii: https://www.youtube.com/watch?v=08XogSyYC88
Po więcej informacji w zakresie oferty kolonijnej serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową www.campmazury.pl oraz do odwiedzania profilu Camp Mazury w mediach społecznościowych: Facebook – https://www.facebook.com/campmazury.