15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Dzieci ćwiczą jogę – w Wierchomli

Avatar
6 sierpnia 2020
Joga Festiwal Wierchomla

Dzieci ćwiczących rodziców maja fajnie, ponieważ mają szansę wziąć udział w super wydarzeniu, które w Wierchomli odbywa się już po raz ósmy! Chodzi oczywiście o Joga Festiwal. VIII Górski Maraton Jogi w Wierchomli. W tym roku Festiwal odbędzie się od 16 do 23 sierpnia.

A czy dzieci ćwiczą jogę? Zdecydowanie TAK. Na Festiwalu Jogi w Wierchomli bezpiecznie i z pomysłem jogę dla dzieci poprowadzi Agnieszka Lasota – niekwestionowana super instruktorka jogi dla dzieci oraz przesympatyczna i przelubiana Małgosia Ostropolska.

Wasze dzieci pokochają jogę! Podczas tegorocznego Festiwalu odbędą się codzienne:
– zajęcia jogi dla dzieci
– Yoga Family, czyli ćwiczenia dla rodziców i dzieci

Zbuduj relację na macie ze swoim dzieckiem na Festiwalu Jogi w Wierchomli.

Rodzinne zajęcia jogi pomagają nam budować siłę, świadomość przestrzenną i elastyczność. Podczas wspólnej praktyki jogi rodzice mogą zobaczyć, jak uczą się ich dzieci i jak współdziałają z innymi dziećmi i dorosłymi. A dzieci widzą swoich rodziców jako uczniów, co nie zdarza się często, dając dobry przykład ich dzieciom. Radość dzieci ze wspólnego czasu bezcenna.

Nuda w Wierchomli nie grozi

Rozumiemy, że nie samą jogą żyją Wasze dzieciaki! Dlatego zapewnimy im inne super atrakcje. W tym roku do współpracy zaprosiliśmy prawdziwego Mistrza Iwonę Guzowską – Mistrzynię Świata w Boksie i Kickboxingu. Zapraszamy wszystkie dziewczynki i wszystkich chłopców na hiper ciekawe zajęcia sportowe „Zostań pozytywnym wojownikiem” oraz po zastrzyk adrenaliny w parku linowym.

Jeśli nie sport, to co?

Zmęczenie dopada każdego, nawet wytrenowanego wojownika. Dlatego trochę spokojniejsze, ale niezwykle ciekawe atrakcje przygotowała Zuzanna Długosz, czyli Baba z Gór – przewodnik górski, z zamiłowania przyrodnik i piewca regionalnej kultury. Zuzanna zaprasza do podglądania wylotu nietoperzy z klimatycznej wierchomlańskiej dawnej cerkwi oraz na arcyciekawe animacje.

www.jogafestiwal.pl